www.svethardware.cz
>
>
>
>

Half Life 3 na IndieGogo: komunita přesvědčuje Valve

Half Life 3 na IndieGogo: komunita přesvědčuje Valve
, , aktualita
Fanoušci herní série Half Life se nechtějí spokojit s tím, že jim Valve zatím upírá třetí pokračování a chtějí vývojáře přesvědčit, aby s vývojem přeci jen začali. K tomu má posloužit nová kampaň na crowdfundingovém serveru IndieGogo.reklama
O příchodu třetího pokračování populární hry Half Life se už mnohokrát spekulovalo, ovšem Valve její vývoj nikdy oficiálně nepotvrdil. Jistí fanoušci této série se pokouší Valve přesvědčit pomocí peněž vybraných na crowdfundingovém serveru IndieGogo, přičemž cílem je suma 150.000 amerických dolarů. Tato částka ale není určena pro Valve, jimž by pomohla s financováním vývoje, však ten by stál několikanásobně víc. Určena je pro spuštění mediální kampaně, jež má firmě Valve a světu sdělovat jediné: "WE WANT HALF-LIFE 3" (My chceme Half-Life 3).

Za kampaní stojí Chris Salem a Kyle Mazzei, praktikanti v jedné z amerických reklamních společností, jejichž cílem je krom mediální kampaně za vybrané peníze uspořádat také koncert v Seattlu, kde se mají objevit známé osobnosti ze světa hudby v počítačových hrách. Kampaň odstartovala teprve nedávno, takže jí zbývá ještě téměř měsíc a zatím Chris s Kylem vybrali jen něco přes 1000 dolarů.

Autoři ale počítají s tím, že svého cíle nemusí dosáhnout, a tak krom částky 150 tisíc dolarů jsou připraveny ještě tři ne tak ambiciózní. Nejbližší další je 45.000 USD, za niž autoři chtějí uspořádat obléhání sídla Valve ve Washingtonském Bellevue s využitím několika osob s vizáží Gabe Newella (spoluzakladatel Valve), kteří se pokusí dostat dovnitř a rozpoutat diskuzi o HL3. Pokud vyberou jen 9.000 USD, před sídlem Valve jen zaparkuje nákladní auto s billboardem a když to budou pouhé tři tisíce, kampaň bude pouze virtuální s využitím systému Google Adwords, který se zaměří na 300 zaměstnanců firmy Valve se zmíněnou zprávou "My chceme Half-Life 3".

Je otázkou, zda takováto kampaň vůbec má šanci na úspěch a zda není v některých bodech příliš invazivní a dotěrná.

Zdroj: IndieGogo
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek