www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Herní akce E3 přichází, co bude představeno a kdy?

Herní akce E3 přichází, co bude představeno a kdy?
, , aktualita
Pokud se chcete podívat na to, co si Microsoft, Sony, Electronic Arts, Bethesda Softworks, Ubisoft či Nintendo chystají pro představení na letošním E3, podívejte se na časový rozvrh. E3 samotné začne už za několik dní.reklama
Hlavní část programu veltrhu Electronic Entertainment Expo začne příští týden v úterý, čili 14. června a potrvá tři dny. Ovšem některé firmy uspořádají své tiskové konference, kde představí své novinky, již v neděli místního času. Domovem E3 je kalifornské Los Angeles, takže mluvíme o času PDT (Pacific Day Time), k němuž musíme přičíst 9 hodin, abychom získali odpovídající středoevropský letní čas. Zde jsou tedy začátky tiskových konferencí těch nejvýznamnějších firem. Jde o Electronic Arts, Bethesdu, Microsoft (Xbox), Ubisoft, Sony a Nintendo.

Jak je vidět, většina nejvýznamnějších firem bude mít své představení odbyto ještě před tím, než E3 vůbec začne. K nim můžeme přičíst ještě Square Enix, od nichž se očekává především představení nového Deus Ex, a to v 17:30 našeho času a již dnes. Zde budete moci sledovat živý stream z této události.

Jenomže Deus Ex: Mankind Divided nepatří mezi desítku nejočekávanějších her. Ty jsou následující: Battlefield 1, For Honor, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, Final Fantasy XV, Call of Duty: Infinite Warfare, Mafia III, Cyberpunk 2077, Titanfall 2, Mass Effect: Andromeda a Batman: Return to Arkham.

A jaké jsou hlavní novinky, které představí (nebo mají dle očekávání představit) zmíněné klíčové firmy?
  • EA: Mass Effect: Andromeda, Battlefield One, nový titul na motivy Star Wars (neděle, 22:00)
  • Bethesda: Dishonored 2, Doom DLC, Fallout 4 DLC, přepracovaný Skyrim (pondělí, 04:00)
  • Microsoft: Xbox Scorpio?, Crackdown 3, Gears of War 4, Dead Rising 4 (pondělí, 18:00)
  • Ubisoft: Watch Dogs 2, nový South Park a Ghost Recon (pondělí, 22:00)
  • Sony: PlayStation 4K? (neboli PS4.5, PS Neo), God of War 4, Horizon a Detroit (úterý, 03:00)
  • Nintendo: především Zelda, ale očekávají se mnohá překvapení (úterý, 18:00)

Streamy z těchto událostí naleznete na serverech Twitch nebo YouTube, kde budou i záznamy.


Prozatím se můžete podívat na nový trailer ze hry Battlefield 1 od EA, který ukazuje také prostředí přímo za hry.

Zdroj: E3

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář