www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní myš Razer Naga Hex se dočkala druhé generace

Herní myš Razer Naga Hex se dočkala druhé generace
, , aktualita
Společnost Razer představila myš Naga Hex V2 primárně určené pro milovníky her typu MOBA, kteří ocení především sedm programovatelných tlačítek s řadou přednastavených profilů pro hry League of Legends či Dota 2.reklama
Herní myš Naga Hex byla tento týden odhalena v nové verzi, která se chlubí sedmi kruhově uspořádanými tlačítky namísto původních šesti. Uživatel si může funkce tlačítek samozřejmě nastavit podle libosti, k dispozici jsou ale i předem nakonfigurované profily pro hry League of Legends a Dota 2. Právě pro herní žánr MOBA, tedy multiplayerové hry v aréně, kam se kromě dvou už zmiňovaných titulů řad třeba Heroes of the Storm, cílí nová myš od Razer.

Naga Hex V2 disponuje laserovým 5G snímačem s jemností 16 000 DPI, takže maximální přesnost si hráči užijí i při konfiguraci více monitorů nebo na panelu se 4K rozlišením. Za zmínku stojí také podsvícení Chroma, které umožňuje vybrat si jednu z 16,8 milionů barev a mnoha efektů. Světelné profily jsou navíc nakonfigurovány pro nespočet herních titulů, mezi nimi Overwatch, Call of Duty: Black Ops III či Blade and Soul.

Celkem nalezneme na těle myší Razer Naga Hex V2 čtrnáct programovatelných tlačítek, nechybí ani kolečko s možností náklonu, K dalším vlastnostem patří zrychlení až 210 palců za sekundu a 1ms odezva. Propojení s počítačem probíhá přes 2,1 metru dlouhý opletený USB kabel. Rozměry myši činí 119 x 75 x 43 mm a hmotnost se zastavila na hodnotě 135 g (včetně kabelu). Razer Naga Hex V2 se začne prodávat ještě tento měsíc za cenu 100 eur, v přepočtu 2 700 Kč.

K příležitosti vydání nové myši navíc Razer v červenci a srpnu organizuje celkem šest turnajů ve čtyřech oblastech, kde mohou hráči poměřit své síly v titulech League of Legends a Dota 2. Odměny nejsou přichystány jen pro výherce, ale také pro ostatní účastníky turnaje. Podrobnosti naleznete na oficiálních stránkách.

Zdroj: Razerzone.com
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek