www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Heroes of the Storm: vyhrajte postavu Kerrigan se skinem

Heroes of the Storm: vyhrajte postavu Kerrigan se skinem
, , soutěž
Pokud do konce roku koupíte některou z vybraných základních desek Gigabyte, můžete vyhrát postavu Kerrigan se skinem Succubus do hry Heroes of the Storm a také další hodnotné ceny. Tuto postavu se skinem ale teď můžete získat i na našem facebookovém profilu.reklama
Při nákupu některé ze zde uvedených základních desek Gigabyte získáte po zaregistrování možnost vyhrát postavu Kerrigan se skinem Succubus do hry Heroes of the Storm (navíc budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny v podobě základní desky, myši a sluchátek, jež proběhne 7. prosince 2015 a 5. ledna 2016; pro více informací si přečtěte pravidla na webu Gigabyte).
Nezávisle na tom ale mohou 3 naši čtenáři tuto postavu se skinem získat i bez jakéhokoli nákupu, pokud nám na Facebooku u tohoto soutěžního příspěvku napíšou do komentáře jednu ze 3 nabídnutých možností, která je správnou odpovědí na soutěžní otázku.
- postava Kerrigan a její defaultní skin -
- postava Kerrigan a její skin Succubus -


Z komentářů se správnou odpovědí, které budou u soutěžního příspěvku napsané do zítřejších 14:00 (18.11.2015 14:00), budou vylosování 3 uživatelé, kteří získají digitální klíč, po jehož aktivaci na webu Battle.net se jim ve hře Heroes of the Storm trvale zpřístupní postava Kerrigan, u níž budou mít navíc odemknutý volitelný skin Succubus.

Po vylosování 3 uživatelů se správnou odpovědí uvedeme na našem facebookovém profilu u soutěžního příspěvku v komentáři jejich jména. Pokud budete jedním z nich, napište pak naší facebookové stránce soukromou zprávu, že jste vyhrál(a). Následně Vám pošleme v odpovědi výherní digitální klíč.

Postup pro aktivaci digitálního klíče:
  • Přejděte na stránku battle.net/code
  • Přihlaste se ke svému účtu, nebo si jej vytvořte, pokud jej zatím nemáte
  • Zadejte digitální klíč do pole "Enter Code" a klikněte na tlačítko "REDEEM CODE"

Závěrečné ustanovení: Společnost Facebook nemá žádné závazky ohledně průběhu této soutěže, není jejím sponzorem, podporovatelem a ani správcem.

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta
Frontier Developments si pro nedočkavé vesmírné piloty připravili Elite Dangerous: Horizons Beta Upgrade Pass. Už nyní se tak můžeme podívat na to, co nabídne aktualizace 2.2 - Guardians. Ale nebude to zadarmo.
Včera,  aktualita, Jan Vítek