www.svethardware.cz
>
>
>
>

Hotmail snížil podíl spamu na úroveň Gmailu

Hotmail snížil podíl spamu na úroveň Gmailu
, , aktualita

Microsoft se pochlubil, že dle nové studie analytické firmy Cascade Insights klesl podíl spamu došlého do schránek uživatelů e-mailové služby Hotmail na 3 procenta. V roce 2006 to přitom byl ještě velmi vysoký podíl 30 procent, takže nyní...
reklama
Microsoft se pochlubil, že dle nové studie analytické firmy Cascade Insights klesl podíl spamu došlého do schránek uživatelů e-mailové služby Hotmail na 3 procenta. V roce 2006 to přitom byl ještě velmi vysoký podíl 30 procent, takže nyní je to jen desetina.

Hotmail se tak téměř dotáhl na službu Gmail od Googlu, od níž jej dělí jen 0,31 %, což Microsoft staví do mezí statistické odchylky. Podíl spamu je výsledkem investic z posledních let, které měly za úkol se vypořádat s nevyžádanou poštou a napravit pověst Hotmailu.

Microsoft využil jednak nové bezpečnostní nástroje pro filtrování pošty a také nasadil do služby a funkce, které může využít sám uživatel. Například jde o SmartScreen pro filtrování došlé pošty na základě vstupů od sta tisíc uživatelů. A především tato funkce stojí za blokování 95 procent došlého spamu.

Zdroj: TZ Microsoft
Nejpopulárnější tablety

reklama
Nejnovější články
Gartner předvídá Windows 10 světlé zítřky Gartner předvídá Windows 10 světlé zítřky
Renomovaná společnost Gartner předvídá, že Windows 10 budou nejrychleji rostoucí verzí Windows vůbec. Gartner očekává, že asi polovina podnikových uživatelů začne přecházet už v roce 2016. Ale opravdu je kolem Windows 10 všechno tak ideální?
Včera,  aktualita,  Michal Hala
Radeon Software Crimson: nové ovladače jsou tu Radeon Software Crimson: nové ovladače jsou tu
Společnost AMD slíbila, že 24. listopadu vypustí do světa nové ovladače Radeon Software Crimson Edition. Svůj slib splnila, a tak si dnes můžete tyto ovladače grafických karet a APU s čipy Radeon sami vyzkoušet.
Včera,  aktualita,  Jan Vítek,  2 komentáře
Asus ROG Maximus VIII Hero Alpha: alfasamec své řady Asus ROG Maximus VIII Hero Alpha: alfasamec své řady
Asus si připravill vylepšenou verzi desky ROG Maximus VIII Hero, která dostala označení Alpha a uvádí, že tato novinka staví na nejpopulárnějším aktuálním modelu řady Maximus a přidává "podstatná vylepšení".
Včera,  aktualita,  Jan Vítek
Remix Mini: desktop s okenním Androidem Remix Mini: desktop s okenním Androidem
Společnost Satomar začala nabízet počítač Remix Mini, který se řadí mezi malé desktopy (či tedy spíše nettopy) a jeho specialitkou je to, že nejde o PC s x86 hardwarem a Windows, ale o model s procesorem ARM a operačním systémem Android.
Včera,  aktualita,  Jan Vítek
Fnatic Esports mají vlastní řadu periferií Fnatic Esports mají vlastní řadu periferií
Již nikdo se nepozastaví nad tím, že názvy známých profesionálních herních týmů i jména jednotlivců jsou firmami využívány pro propagaci různých periferií. Nyní se objevila i nová řada spojená s týmem Fnatic.
Včera,  aktualita,  Jan Vítek