www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

HP ENVY: 34" masivní AiO se zahnutou obrazovkou

HP ENVY: 34" masivní AiO se zahnutou obrazovkou
, , aktualita
Společnost Hewlett-Packard včera v Barceloně představila své nové počítače All in One, tedy vše v jednom, ale také nové tablety, notebooky, 2 v 1 a konvertibilní tablety. My se podíváme na novou řadu AiO HP ENVY 34.reklama
HP ENVY 34 All-in-One byl označen za světově nejširší AiO PC se zahnutou obrazovkou, což můžeme této firmě věřit. Však jde o široce rozkročený počítač s 34" obrazovkou, po jejíchž stranách jsou ještě navíc reproduktorové pásy. Měniče dodala pro HP společnost Bang & Olufsen

Výrobce využil panel typu IPS s poměrem stran 21:9 a rozlišením 3440 x 1440, tedy celkem 4,9 miliony pixelů. Ten je schopen pokrýt z 99 procent barevný prostor sRGB a má certifikaci od Technicolor.

Uvnitř najdeme Core i5 nebo Core i7 generace Skylake, přičemž standardem budou dvě jádra a integrovaná grafika. Zvolit si ale můžeme také "GeForce GTX 960A", což by mohla být nějaká speciální verze čipu GTX 960, pravděpodobně o něco pomalejší. Dále si můžeme vybrat mezi 8 a 16 GB paměti DDR4 a také 128GB SSD až 2TB HDD či hybridní disk. Cena ENVY 34 začíná na 1800 dolarech.

A pro ty, kteří o tak velké AIO nemají zájem, si HP připravilo také nové mení verze ENVY 24 a ENVY 27 s odpovídající úhlopříčkou displejů. I zde si budeme moci zvolit moderní Core i5 nebo Core i7, výše uvedenou RAM a úložná zařízení. Rozdíl je v tom, že tu máme na výběr i mezi grafikami AMD Radeon řady R7 a R9, ovšem o konkrétních čipech se zpráva nezmiňuje. Tyto počítače mají už rovné displeje s certifikací Technicolor a v nabídce je rozlišení Full HD, ale i Ultra HD. Menší ENVY 24 bude k dispozici od 1000 USD a větší od 1200 USD.

Zdroj: PC World
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta
Frontier Developments si pro nedočkavé vesmírné piloty připravili Elite Dangerous: Horizons Beta Upgrade Pass. Už nyní se tak můžeme podívat na to, co nabídne aktualizace 2.2 - Guardians. Ale nebude to zadarmo.
Včera,  aktualita, Jan Vítek