www.svethardware.cz
>
>
>
>

HTC Vive bude letos k vyzkoušení v USA a Evropě

HTC Vive bude letos k vyzkoušení v USA a Evropě
, , aktualita
Uvedení VR a AR headsetů na trh se blíží a výrobci se předhánějí, jak zaujmout případné kupující. HTC si našlo vlastní cestu, během letošního roku nechá uživatele, aby si jeho zařízení pořádně ohmatali a vyzkoušeli, nejblíže bude k dispozici v Německu.reklama
Představení headsetů se začíná blížit a ve vzduchu je patrné napětí a konkurenční boj. Prodeje by sice měly odstartovat až příští rok, ale o potenciální zákazníky se přetahují už teď.

HTC bude jezdit po USA a Evropě a lákat své zákazníky tím, že je nechá si zařízení vyzkoušet, aby je zcela pohltilo a nadchlo, takže si je potom koupí.

Pro českého zákazníka a člověka, který by si rád toto zařízení vyzkoušel, bude nejlepší, když si zajede do Německa (tučně zvýrazněné). Možná by byla lepší první příležitost, protože na veletrhu IFA ale bude zájem o HTV Vive velký, takže by nemuselo být tolik prostoru k vyzkoušení.

Zastávky, kde si bude možno vyzkoušet HTC Vive:
 • Červenec 9-12, Island St & 6th Ave, San Diego, CA, USA
 • Červenec 17-19, Forecastle Festival [Pouze pro pozvané], Louisville, KY, USA
 • Červenec 21-23, Navy Pier, Chicago, IL, USA
 • Červenec 25-28, lokace bude doplněna, Kansas City, KS, USA
 • Srpen 2-8, The International, Seattle, WA, USA
 • Srpen 5-9, Gamescom, Cologne, Německo
 • Srpen 13-16, lokace bude doplněna, San Francisko, CA, USA
 • Srpen 20-23, lokace bude doplněna, Portland, OR, USA
 • Srpen 28-31, PAX Prime, Seattle, WA, USA
 • Září 4-9, IFA, Berlín, Německo
 • Říjen-listopad 28-1, Paris Games Week, Paříž, Francie

Zdroj: blog.htc.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek