www.svethardware.cz
>
>
>

ID-Cooling T60-SFX: mini herní skříň v hliníku

ID-Cooling T60-SFX: mini herní skříň v hliníku
, , aktualita
Společnost ID-Cooling vyslala na trh svou novou originální skříň, která je určena pro malé, ale výkonné sestavy založené na základní desce Mini-ITX. To dnes není nic výjimečného, ale zde jde především o design.reklama
ID-Cooling není v našich končinách známou společností, ale i proto je dobré ji představit, stejně jako její nejnovější produkt. Ten nese označení T60-SFX, z čehož je zřejmé, že zde není pozice pro velký ATX zdroj, ale pro menší formátu SFX. I ty ale dnes dokáží poskytnout slušný výkon pro moderní procesor i energeticky náročnou grafickou kartu. O více žravých komponent se nebude muset starat.

Tato skříň je vyrobena z tlustých hliníkových plechů a extrudovaných profilů a není v ní zrovna místa nazbyt, jak je vidět z uspořádání vnitřních komponent. Celkové rozměry skříně jsou 310 x 252 x 128 mm, přičemž dle specifikací může mít procesorový chladič na výšku až 123 mm, což je vzhledem k celkové šířce 128 mm jen těžko uvěřitelný rozměr. Navíc se právě nad procesorovým chladičem mají usadit 2,5" úložná zařízení, tedy disky nebo SSD, což mu z dostupného prostoru ještě ukrojí. Grafická karta může mít na délku maximálně 260 mm a připraveny jsou pro ni dva sloty, takže použít můžeme i velmi výkonný model.

Co se týče diskových pozic, máme tu jednu vrchní pro 3,5" disk, kam díky redukci budeme moci umístit i jedno či dvě SSD a další dvě pozice pro 2,5" zařízení ukazuje následující fotografie. Pro jejich instalaci tedy můžeme využít jednoduchý adaptér, kterým přepážíme celou skříň na výšku, ale jak už bylo řečeno, zasáhneme tím do prostoru nad procesorovým socketem, takže na to je třeba myslet.

Pro chlazení skříně je využit pouze jeden zadní 92mm ventilátor a pozice zdroje formátu SFX je v přední části hned za skloněným čelem skříně, kde jsou dva porty USB 3.0. Mezi čelem skříně a zdrojem je mezera, kudy může proudit vzduch, a ten pak bude vyfukován zprava.

Doporučená cena ID-Cooling T60-SFX je 80 USD.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek