www.svethardware.cz
>
>
>
>

iiyama nabídne upgrade na FreeSync zdarma

iiyama nabídne upgrade na FreeSync zdarma
, , aktualita
Společnost iiyama ohlásila, že majitelům již prodávaného monitoru B2888UHSU-B1 zdarma nabídne upgrade, který zajistí podporu chystané technologie AMD FreeSync. Ta bude konkurovat G-Sync od NVIDIE.reklama
Pokud tedy chcete nový velký monitor pro hry a čekali jste na modely s podporou FreeSync, pak už čekat nemusíte. To ale v případě, že vám jinak bude vyhovovat model B2888UHSU-B1 od společnosti iiyama. Ten je v nabídce našich obchodů zanesen už od léta a dnes je dostupný už za cenu pod 14.000 Kč s daní.

To není zrovna malá investice, ale o to více potěší, že se výrobce stará, aby nám jeho B2888UHSU-B1 nabídl i něco navíc. Sám o sobě je to 28" monitor s 10bitovým panelem typu TN a rozlišením 4K. Obnovovací frekvence panelu je 60 Hz a odezva pouze 1 ms, takže jde především o herní monitor. Další specifikace udávají jas až 300 cd/m2 a statický kontrast 1000:1. Podsvícení dle ujištění výrobce nemá poblikávat a také bylo zajištěno snížené vyzařování "škodlivého modrého světla".

Dále se můžeme spolehnout na stavitelný stojan a nyní tedy i na podporu Adaptive-Sync a z toho vycházejícího FreeSync. Nicméně je tu jeden zádrhel. Nejde o softwarovou aktualizaci, kterou bychom si mohli zajistit sami a doma. Namísto toho bude nutné na vlastní náklady dopravit monitor k výrobci, který zdarma provede nezbytné úpravy. Otázka je, zda to bude možné i u nás, respektive zda něco takového zajistí i české zastoupení a zákaznický servis, který zajišťuje ostravská společnost SIL Eastern Europe a.s. Detaily zatím známé nejsou, takže bude třeba se informovat.

Zdroj: Tom's Hardware

IIyama B2888UHSU
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře