www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

iiyama uvádí rychlý 24" herní monitor

iiyama uvádí rychlý 24" herní monitor
, , aktualita
Japonská společnost iiyama zařazuje do své nabídky monitor ProLite GB2488HSU, který je určen především pro hráče PC her. Ti jistě ocení jeho vysokou obnovovací frekvenci, odezvu a slušnou nabídku rozhraní.reklama
iiyama ProLite GB2488HSU nabídne svému majiteli obrazovku s 24" úhlopříčkou a není žádným překvapením, že ta má rozlišení Full HD, čili 1920 x 1080. Herní model z něj dělá především rychlá odezva, a to 1 ms a také obnovovací frekvence 144 Hz, díky níž monitor zvládne také 3D zobrazení. Vedle toho je zde i jistá funkce Direct Drive, která má redukovat zpoždění obrazu tím, že obejde některé obvody a zajistí "přímější spojení panelu s grafickou kartou". Výrobce zde využil dle očekávání panel typu TN, jehož výhodou je oproti jiným právě rychlost.

Monitor ProLite GB2488HSU dále umožní využít celkem pět přednastavených profilů (Standard, Sport Game, FPS Game, Strategy Game a Text) a vytvořit si tři vlastní. Pak tu je také Video Mode Adjust pro nastavení poměru stran obrazu a Black Tuner, který dokáže zvýraznit tmavá místa. Jde tedy o menší podvůdek pro ty, kteří chtějí vidět nepřítele schovaného ve stínech.

Ve výbavě tohoto monitoru jsou rozhraní DVI-DL, dva HDMI a také DisplayPort. Nechybí ani dvouportový USB hub, stojan s možností nastavení výšky (rozsah 130 mm), reproduktory plus výstup na sluchátka a pak máme možnost montáže s využitím VESA držáků.

Novinka přijde na trh 13. března, tedy v době CeBITu, a to s cenou 319 euro s daní.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek