www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win 805: prosklená skříň s USB Type-C

In Win 805: prosklená skříň s USB Type-C
, , aktualita
Společnost In Win Development Inc. si připravila počítačovou skříň, jejíž tělo je vyrobeno z kombinace hliníku a temperovaného skla, které se nachází na bocích i vepředu. Co nám tedy nová 805 nabídne?reklama
In Win 805 využívá tedy kvalitní materiály, a to hliníkovou kostru a pak 3 mm tlusté temperované sklo, které je tak kouřově zbarveno. Z něj je vyroben přední panel a také obě bočnice, takže tato skříň bude v podstatě průhledná, pokud nám tedy nebude ve výhledu překážet nainstalovaný hardware. Logicky se tedy musíme připravit na to, že její údržba bude náročnější, pokud tedy budeme chtít, aby sestava vypadala k světu.

Skříň patří mezi Middle Towery, takže je připravena pro desky Mini ITX, Micro ATX nebo nejlépe ATX, pro něž má připraveno osm záslepek. K dispozici bude ve třech verzích, jež se ale budou lišit pouze zbarvením detailů, a to černým, zlatým či červeným, přičemž první dvě mají logo výrobce podsvíceny bíle a třetí pak červeně.

Uvnitř modelu 805 se nachází dvě pozice pro 3,5" či 2,5" úložná zařízení a pak další dvě pouze pro 2,5". Dovnitř se vejdou až 320 mm dlouhé karty a až 156 mm vysoký procesorový chladič. Pro chlazení vzduchem můžeme využít dvě přední pozice pro 120/140mm ventilátory, vzadu je již nainstalován jeden 120mm kousek a pak tu jsou už jen dvě spodní 120mm pozice na místě diskové šachty. S ventilátory to tedy In Win nepřehání a tomu odpovídá také prostor pro případné radiátory vodního chlazení. Vepředu je to maximálně 280mm s tloušťkou 60 mm a pak můžeme nainstalovat jeden dozadu namísto ventilátoru.

Přední panel nabídne dva audio konektory, jeden port USB 3.0, dva USB 2.0 a dokonce i jeden USB 3.1 typ C. Rozměry skříně jsou 476 x 205 x 455 mm (V x Š x H), přičemž hmotnost výrobce neuvádí, stejně jako dostupnost a cenu.

Zdroj: TZ In Win
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek