www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win a designová mainstreamová skříň 503

In Win a designová mainstreamová skříň 503
, , aktualita
Tchaj-wanský výrobce In Win si připravil novou skříň typu Middle Tower, která má spadat do jeho mainstreamu. Určena je pro ty, kteří chtějí elegantní úložiště pro své komponenty a nebude jim vadit okolo skříně pobíhat s prachovkou.reklama
In Win 530 má totiž na předním panelu velké temperované sklo, zpod nějž jen zčásti koukají přední průduchy a nahoře zbylo místo také pro obvyklou sortu tlačítek, kontrolek a konektorů. Ono sklo je přitom posunovací, takže si budeme moci nastavit jeho polohu, ale otázka je, v jakém rozsahu. In Win tuto skříň představil již na začátku tohoto roku na CES a na trh ji uvede na začátku května.

Co se týče onoho předního panelu, pak ten obsahuje jeden port USB 3.0, dva USB 2.0 a dva audio. In Win si také připravil dvě verze této skříně - bílou s černým panelem a černou s červeně orámovaným panelem, přičemž ty jsou ještě vybaven podsvíceným ventilátorem buď s bílými, nebo s červenými LED.

Dovnitř se vejdou základní desky formátu ATX, Micro ATX nebo Mini ITX, dále až sedm karet s maximální délkou 408 mm, to pokud je vměstnáme do prostoru mezi diskovou a mechanikovou šachtou. Procesorový chladič může mít na výšku maximálně 170 mm a mezi trayem a pravou bočnicí je 27mm prostor.

Mechaniková šachta má dvě pozice, k nimž se musíme zpředu dostat právě posunutím skla a pak tu jsou čtyři pozice pro 3,5" nebo 2,5" zařízení vybavené šuplíky EZ Swap. Pro chlazení poslouží dva 120mm ventilátory, jeden zadní a jeden spodní, ovšem výrobce už neuvádí, které pozice jsou v základní verzi už zaplněny a které ne. Zajímavé také je, že tu nemáme žádné vrchní pozice, což je dnes spíše výjimka. Celkové rozměry skříně 503 jsou 440 x 210 x 473 mm a hmotnost 5,9 kg, takže je zřejmé, že je vyrobena přinejlepším z 0,7mm, ale spíše z 0,6mm plechu.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář