www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win D-Frame Mini: trubková skříň

In Win D-Frame Mini: trubková skříň
, , aktualita
Pokud máte rádi netradiční počítačové skříně, podívejte se na novou In Win D-Frame Mini, která má trubkovou konstrukci stejně jako původní model D-Frame. Jde tedy o jeho menší verzi, která je určena pro desky Mini-ITX.reklama
Nová In Win D-Frame Mini je tedy složena z kovových trubek a má otevřenou konstrukci s možností instalace bočního plexiskla. A že jde o otevřenou konstrukci, nepočítá se zde s využitím mnoha skříňových ventilátorů. Pro ty jsou zde připraveny pouze dvě pozice dole, do nichž můžeme vložit 120mm modely. Alternativou, jak ukazuje jedna z fotografií, je pak instalace vodního chladiče.

D-Frame Mini má být k dispozici ve tech barevných provedeních, a sice v černém, matně červeném a oranžovém. Trubky jsou vybaveny nacvakávacími podstavci, aby si skříň mohla měkce sednout, přičemž tyto podstavce jsou dole, vepředu, vzadu i nahoře. Ve svém svařovaném rámu má také nezbytný tray pro montáž základní desky a další hliníkové konstrukce poslouží k upevnění úložných zařízení a zdroje. Pravou bočnici tvoří lehce kouřové plexisklo s tloušťkou 3 mm.

Vedle malé desky se do systému vejde také až 340 mm dlouhá karta zabírající dva sloty a napájecí zdroj může mít hloubku až 220 mm, takže výsledný systém může být velmi výkonný.

Na poslední fotografii je spodní pozice pro ventilátory osazena tlustým radiátorem vodního chlazení, přičemž to můžeme považovat spíže za jejich primární funkci. U takto otevřené konstrukce nemá valný smysl ofukovat vzduchový chladič procesoru zespoda a k chlazení karty by tyto ventilátory moc nepřispěly. Procesorový chladič může přitom mít na výšku až 166 mm, do čehož se vejdou i velké věžovité modely. Problém ale může nastat u malé základní desky Mini ITX, kde hrozí kolize s grafickou kartou.

Co se týče pozic pro úložná zařízení, pak zde máme pět 2,5" šachet nebo tři 3,5" plus dvě 2,5". Diskové šachty můžeme snadno odšroubovat. Přední panel nabídne dva porty USB 3.0 plus dva audio, celkové rozměry skříně jsou 405 x 230 x 501 mm (V x Š x H) a hmotnost 5,25 kg.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře