www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win nabízí limitovanou a designovou skříň S-Frame

In Win nabízí limitovanou a designovou skříň S-Frame
, , aktualita
Společnost In Win se tentokráte při výrobě své nové skříně zaměřila především na design, což ostatně nedělá poprvé, protože její S-Frame je již pátou generací designových skříní. Podívejme se na to, jak vypadá.reklama
Společnost In Win uvádí, že její počítačová skříň S-Frame je vyrobena z celkem dvou metrů čtverečných 4 mm tlustého hliníkového plechu, jehož tvar vykrojila CNC frézka a finální tvar byl dokončen jeho zohýbáním, což se dělá ručně. Nahoře a dole tak skříň ukazuje různě poskládaný plech, díky němuž dostala i svůj název S Frame. Z toho tak vyplývá, že jde o otevřenou a velmi vzdušnou konstrukci, která je pouze z boků kryta dvěma kusy kouřově zbarveného tvrzeného skla o tloušťce 5 mm.

In Win S-Frame již stačila získat ocenění Best Design of Computex 2014, které uděluje známý server Tom's Hardware. Ten přihlédl zvláště k tomu, že za výsledným tvarem skříně stojí um řemeslníků a ne automatické stroje.

Co se týče specifikací a možností, pak uvnitř je prostor pro základní desku formátu ATX nebo Micro ATX, dále pro ATX zdroj s hloubkou až 220 mm. Pevné disky nebo SSD můžeme použít maximálně čtyři, procesorový chladič může mít na výšku maximálně 195 mm a pak tu jsou tři spodní 120mm ventilátorové pozice, do nichž se také vejde jeden 360mm radiátor.

Na levém boku předního panelu pak máme v jednom jasně červeném modulu umístěny čtyři porty USB 3.0, dva audio a také nezbytná tlačítka či LED. Celkové rozměry skříně jsou 560 x 313 x 755 mm a hmotnost 17,4 kg. První série čítá celkem 500 kusů, z nichž každý má své unikátní číslo. Otázkou je cena, ovšem je jasné, že nepůjde o levnou záležitost.

Zdroj: TZ In Win
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře