www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

InFocus aktualizoval levné mini PC Kangaroo

InFocus aktualizoval levné mini PC Kangaroo
, , aktualita
Společnost InFocus si připravila novou verzi svého levného minipočítače Kangaroo, která dostala prostě označení Kangaroo Plus a především dvojnásobnou kapacitu operační paměti a úložného zařízení.reklama
InFocus Kangaroo byl vypuštěn na trh v minulém roce za přívětivou cenu 99 dolarů, díky čemuž si vydobyl slušnou popularitu. Nový model Kangaroo Plus tak staví na původním modelu, jehož specifikace jsou patřičně vylepšeny. Počítač tak dostal dvojnásobnou operační paměť a úložný prostor na kartě eMMC.

Kangaroo Plus je tak stále založen na SoC Intel Atom x5 Z8500, které bylo využito i ve starším modelu, což je 14nm Cherry Trail-T určený původně pro tablety. Vybaven je čtyřmi procesorovými jádry na 1,44 až 2,24 GHz, 12shaderovou grafikou a podporou dvoukanálového zapojení pamětí LPDDR3-1600.

Zákazníci si také mohou na počítač nainstalovat operační systém dle svého uvážení, tedy třeba Windows 10, Linux nebo SteamOS.

  • Procesor: 14nm quad-core 1,44GHz (2,24GHz boost) Intel Cherry Trail X5-Z8500 SoC s Intel HD Graphics
  • RAM: 4GB LPDDR3 1600MHz
  • Storage: 64GB eMMC
  • Porty: 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1 Micro-USB 2.0 (napájení), HDMI, dokovací konektor s USB a HDMI, čtečka karet 3 v 1 (MicroSDSC/MicroSDHC/MicroSDXC)
  • Síť: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0
  • Baterie: Lithium-ion 81Wh (až 4 hodiny výdrže)
  • Rozměry a hmotnost: 157 x 81 x 12,9 mm, 210g s dokovací stanicí
  • Ostatní: černa barva, TPM 2.0, čtečka otisků prstů, Action Switch (zapne Wi-Fi hotspot).
  • OS: žádný

Originální Kangaroo bude stále v prodeji, čili toto není náhrada původního 99dolarového modelu. Microsoft také prodává vlastní edici počíače Kangaroo vybavenou předinstalovanými Windows 10 na Newegg, a to také za 99 dolarů. Kangaroo Plus přijde ve stejném obchodě na 170 dolarů

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek