www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel nabízí ke Core i7 čtyři hry zdarma

Intel nabízí ke Core i7 čtyři hry zdarma
, , aktualita
Aktualizováno: Intel začal ke svým Core i7 nejen aktuální generace nabízet čtyři hry zdarma v rámci nové akce. S novým procesorem tak získáme Intel Enthusiast Game Voucher a příslušný "Master Key" s jehož pomocí si budeme moci hry stáhnout a zprovoznit.reklama
Intel Enthusiast Game Voucher tedy bude obsahovat klíč, a to pro tři hry: Counter Strike: Global Offensive, Just Cause 3 a World of Warships. To ovšem pro náš region neplatí, my budeme mít k dispozici jiné hry (viz dole). Každopádně jde o zajímavou nabídku, která může leckoho přimět k nákupu dražšího procesoru, než měl v plánu. Na rozmýšlení máme čas až do 15. února, ovšem může se také stát, že dříve dojdou příslušné "Master Key", takže v takovém případě budeme mít smůlu.

Co se týče hry World of Warships, tu můžeme hrát i zdarma, ovšem Intel mluví o hodnotě 50 USD, takže nejspíše půjde o herní kredity v této výši. Celkově pak díky této nabídce dostaneme dle stránek Intelu hry či kredity o hodnotě 125 dolarů:
  • Counter Strike: GO ($14,99)
  • Just Cause 3 ($59,99)
  • World of Warships ($50)

Intel nás nyní upozornil na to, že nabídka her pro český trh bude jiná. Counter Strike: Global Offensive je tu tedy také, ale vedle něj tu jsou Smite, Magix Fastcut a Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Celková hodnota tohoto balíku má být kolem 3300 Kč.

Co se týče procesorů, kterých se tato nabídka týká, jde o modely Core i5 a Core i7 série K nebo X. Nezáleží tedy na tom, zda jde o Haswell nebo Skylake, hlavně to musí být buď odemčené procesory nebo HEDT série X. Stejně tak nezáleží na tom, zda kupujeme samotný procesor, nebo hotový počítač, který jím bude vybavený.

Zdroj: Intel
Nejpopulárnější procesory
reklama
Nejnovější články
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře