www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel spustil portál pro optimalizaci her na HD Graphics a Iris

Intel spustil portál pro optimalizaci her na HD Graphics a Iris
, , aktualita
Integrované grafické čipy Intel HD Graphics a především Iris už dávno nejsou slabé čipy se zoufalými ovladači, na nichž 3D hry nedokáží rychle běžet nebo se vůbec správně zobrazit. Proto je čas i na optimalizace.reklama
Intel tak spustil speciální portál, který slouží k optimalizaci her a jejich nastavení pro grafické čipy HD Graphics a Iris (Pro). Portál již běží, takže jej můžete využí k tomu, aby vaše hry na integrované grafice Intelu běžely rychleji a s vyššími detaily.

Intel to má dobře načasováno, protože právě vypustil na trh nové desktopové procesory Broadwell, které jsou vybaveny grafikou Iris Pro 6200 a ta dokáže zastínit i ty nejlepší současná desktopová APU od AMD. Už jen proto si zasloužíme, abychom měli možnost z nich vymačkat opravdu maximum.

Optimalizační systém založený na webových stránkách ale zatím nepracuje zcela nejlépe a není určen pro starší integrovaná GPU, jaká najdeme v procesorech Ivy Bridge a starších. Zatím také nepodporuje moc her, pro něž doporučuje optimální nastavení a v závislosti na typu integrované grafiky je to maximálně 65 titulů.

Systém tedy funguje tak, že si vybereme náš model procesoru, pak hru a stránky nám zobrazí doporučená nastavení, která si můžeme stáhnout jako obrázky. Nejde tedy o nic tak propracovaného jako třeba NVIDIA GeForce Experience, která dokáže stiskem tlačítka přímo upravit nastavení detailů v nainstalované hře. Intel by tedy rozhodně měl na tomto ještě zapracovat a spíše optimalizace zapracovat do ovladačů, třeba jako volitelnou součást.

Zdroj: Intel
Nejpopulárnější procesory
reklama
Nejnovější články
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek