www.svethardware.cz
>
>

Inteligentní displej přináší řadu zajímavých informací

Inteligentní displej přináší řadu zajímavých informací
, , inzerce
Moderní multifunkční tiskárny dokáží provozovateli samy nahlásit potřebu výměny toneru, docházející papír či dopředu upozornit na blížící se servisní prohlídku – to jsou již poměrně běžné funkce. Nyní o těchto akcích ale navíc dovedou i efektivně informovat.

Redakce Světa hardware není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.


Koncový uživatel totiž doposud neměl možnost ověřit si, v jaké fázi se požadavek nachází, případně kdy může očekávat vyřešení nastalé situace. Konica Minolta proto představila u svých multifunkčních A3 tiskáren novou unikátní funkci, která přímo na panelu tiskárny zobrazuje nejen aktuální, ale i minulé požadavky a zásahy na dané zařízení. Každý uživatel tak nyní může jednoduše zjistit, kdy požadavek vznikl, sledovat jeho aktuální stav a předpokládaný čas vyřešení.


Informace přímo na displejiNová funkce eCON display, jak už sám název napovídá, navazuje na oblíbený zákaznický portál Konica Minolta eCON. Ten zákazníkům zobrazuje soubor těchto informací již řadu let. Zatímco portál eCON se zaměřuje především na správu většího tiskového parku, eCON display je určen primárně uživatelům jednotlivých strojů. Přímo na displeji jsou k dispozici všechny informace, které jsou pro toto zařízení a uživatele důležité, a to ve snadno pochopitelné a souhrnné formě. Ve spojení s moderním dotykovým displejem je tak ovládání zařízení velice podobné práci s chytrým telefonem nebo moderním tabletem.


Bonusové informace navícAplikace pamatuje také na multikulturní prostředí ve firmách. Proto umí s uživatelem komunikovat nejen ve výchozím nastaveném jazyce, ale v každém okamžiku nabízí také snadné přepnutí do jiného jazyka.

Mimo souhrnných informací nabízí eCON display také detaily o jednotlivých zakázkách – například jméno, fotografii a kontakt na technika, který zakázku přijede řešit.

Dalším příjemným bonusem jsou návody ke stroji, které si uživatel může prostudovat na displeji nebo si je přímo vytisknout.
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře