www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Jaké články od nás nejvíce očekáváte?

Jaké články od nás nejvíce očekáváte?
, , aktualita
Když budeme lépe rozumět preferencím našich čtenářů, pomůže nám to v rozhodování, na co bychom se měli více zaměřovat. Budeme tak rádi, když nám dáte vědět, jak jsou pro Vás jednotlivé typy článků zajímavé.reklama
Na základě naší nedávné výzvy ohledně redakčního posílení začalo od února pro Svět hardware psát několik nových autorů, přičemž vývoj návštěvnosti v uplynulých týdnech ukazuje, že to mělo smysl (vždy je nějaké zpoždění, než se změna projeví). Nejlépe je to vidět na vývoji počtu zobrazených stránek:

Zatímco ještě na začátku roku měl server meziroční pokles pageviews o cca 20 %, teď má naopak meziroční nárůst o cca 25 %. Světu hardware se teď z hlediska vývoje návštěvnosti zkrátka daří (což může být pro někoho překvapivé vzhledem k obecnému útlumu českých serverů s HW tématikou), a protože železo se musí kout, dokud je žhavé, rád bych v redakčním posilování i nadále pokračoval.


Jaké typy článků byste u nás uvítali?Pokud jste přihlášení ke svému profilu, budeme rádi, když nám pomocí tohoto dotazníku dáte vědět o svých preferencích. Zobrazí se Vám formulář s několika posuvníky, pomocí kterých nám můžete snadno sdělit, co je pro Vás jak zajímavé. Pokud bude ohledně vysokého zájmu o některý typ nebo téma článků shoda u většího množství čtenářů, je pravděpodobné, že se budeme více snažit Vám takové články přinášet. V některých ohledech by se jednalo dokonce o nový typ obsahu. Máte tedy možnost nás nasměrovat podle Vašich preferencí. Případně nám můžete napsat své dotazy nebo komentáře.


Chcete psát pro Svět hardware?Pokud si myslíte, že byste mohli našim čtenářům přinášet zajímavé informace ve formě kvalitně zpracovaných článků nebo aktualit a máte s psaním už nějaké zkušenosti, neváhejte mě kontaktovat. V takovém případě si ale prosím nejdříve přečtěte tento článek, protože pouze vyjádřit zájem opravdu nestačí. Už na samotném počátku je třeba, abyste ukázali, kdo jste a co vlastně můžete nabídnout. Neočekávejte, že to z Vás někdo bude dolovat. Svět hardware má co nabídnout, ale zároveň má také vysoké požadavky na tvůrce obsahu. A o jakých tématech že by se vlastně dalo psát? Opravdu je třeba na to odpovídat? :-)
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek