www.svethardware.cz
>
>
>
>

Je to tady, začíná předprodej HTC Vive, a to i v ČR

Je to tady, začíná předprodej HTC Vive, a to i v ČR
, , aktualita
Dnešní den má v kalendáři poznačená velká část příznivců virtuální reality, do předprodeje jde HTC Vive. Tento headset bude prvním z headsetů se zvučným jménem, které ke svému fungování nepotřebují mobilní telefon. Odhaleny byly i ceny na každý region.reklama
Dnes v 16:00 našeho času se začíná předobjednávat VR headset HTC Vive. Je tak možno učinit na oficiálních internetových stránkách výrobce, zároveň je ale upozorňováno na to, že si každý může objednat pouze jeden kus HTC Vive.

Byl zveřejněn i ceník, kde se objevuje i cena pro Českou republiku (Slovensko chybí), nicméně cena je uvedena v eurech, I tak ale můžeme předpokládat, že předobjednávky budou uskutečnitelné i u nás. HTC Vive vyjde na 899 eur, tedy v přepočtu 24 300 Kč včetně daně,ale bez poštovného. Headsety k zákazníkům dorazí 5. dubna.

HTC si tedy za svůj headset účtuje více než konkurence v podobě Oculusu Rift, jehož cena se očekává asi o 5 tisíc korun nižší. Na druhou stranu na trh dorazí dříve a množí se i zprávy, že Vive nabízí opravdu dobrý zážitek z VR. Navíc Oculus Rift za tuto cenu nedorazí s ovladači, které budou k Vive přibaleny.

Zdroj: blog.htcvive.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik