www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

K vybraným CPU i kartám AMD dostaneme DX12 hru Hitman zdarma

K vybraným CPU i kartám AMD dostaneme DX12 hru Hitman zdarma
, , aktualita
AMD dnes ohlásilo novou nabídku, v jejímž rámci si budeme moci u vybraných prodejců koupit procesor AMD FX nebo grafickou kartu Radeon a dostat hru Hitman zdarma. Jakého hardwaru se to tedy konkrétně týká a jaké jsou další podmínky?reklama
Další hrou zdarma v nabídce firmy AMD je tedy nový Hitman od IO Interactive, který bude jednou z AAA her zahrnujících podporu moderního API DirectX 12. Tvůrci tak slibují využití nejnovějších grafických technologií a samotná hra se u nás bude prodávat za 1099 Kč, přičemž první část vyjde 11. března 2016. Proč první část? Jak už jsme psali, Hitman vyjde v rozkouskované podobě, tedy s úvodní epizodou v březnu a pak mají po cca měsíčních prodlevách následovat další epizody. Pokud se nerozhodnete pořídit za zmíněnou částku hned celou hru, bude to ve výsledku o nějakých 100 Kč dražší. A ještě je třeba poznamenat, že ve dnech od 19. do 22. února proběhne PC betatest, v jehož rámci si budete moci hru vyzkoušet zdarma.

Hitman má tedy umožnit využití asynchronních shaderů pod DirectX 12, takže bude moci odstartovat další srovnávání karet AMD a NVIDIA, jak se s tímto vypořádají. Vedle toho bude podporovat AMD Eyefinity a ultraširoké obrazovky, stejně jako super-sample anti-aliasing.

AMD nás informovalo, že se tato akce týká vybraných obchodů. U nás jsou to konkrétně e-shopy Alza a CZC.cz, kde akce již odstartovala a potrvá do samotného konce dubna, anebo do té doby, až dojdou kupóny s kódy. A co se týče hardwaru, k němuž kupón dostaneme, je to jednoduché. Platí to buď pro karty AMD Radeon R9 390/390X nebo kterýkoliv procesor AMD FX v BOXované podobě se šesti nebo osmi jádry.

Zdroj: TZ AMD
Nejpopulárnější procesory
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek