www.svethardware.cz
>
>

Keyboard Waffle Iron: klávesnicový vaflovač

Keyboard Waffle Iron: klávesnicový vaflovač
, , aktualita
Na Kickstarteru se objevil nový projekt, který propojuje svět počítačů a gastronomie. Jde o Keyboard Waffle Iron, čili vaflovač, s jehož pomocí si budeme moci dělat křehkou a sladkou snídani ve tvaru klávesnice.reklama
A jak řekl jeden diskutér: "Proč mám pocit, že přesně tohle potřebuju?" Jde o vaflovač, který plně docení spíše jen počítačoví nadšenci, čili prostě geekové. Jde přitom o jednoduchou věc, která má z něčeho úžasného (vafle) vytvořit něco ještě úžasnějšího, čili vafle ve tvaru klávesnice. Základem je tak vhodný tvar, který ale měl už jeden starší model z roku 2007, z nějž má Keyboard Waffle Iron přímo vycházet. Důležitější však je, že nyní si můžete díky projektu na Kickstarteru objednat jeden vlastní, který by měl dorazit v dubnu příštího roku. Snad ale nebude vadit, že nebude mít numerickou klávesnici.

Cena přitom začíná na 60 USD, což není přehnaná částka. Za 125 dolarů si můžete objednat kus z limitované edice s vlastním výrobním číslem a podpisem designéra Chrise Domina. Nabídky pokračují až do 10.000 USD, za něž výrobce uspořádá V.I.P. brunch pro 12 osob, z nichž každý dostane svůj přístroj.

Zařízení bude fungovat jako kterýkoliv jiný vaflovač, takže ho nahřejeme, plochu potřeme či posprejujeme olejem, nalijeme dovnitř těsto, po třech minutách vaflovač otočíme a necháme další minutku dvě dojít. Vedle vaflí si ale budeme moci dělat také normální tousty

Zdroj: Kickstarter
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář