www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kingmax SMG Titan: nová generace spotřebitelských SSD

Kingmax SMG Titan: nová generace spotřebitelských SSD
, , aktualita
Společnost Kingmax si připravila novou řadu SSD pro běžné spotřebitele, a to celkem čtyři modely SMG Titan. Jedná se o 2,5" SSD využívající rozhraní SATA 6 Gbps, které dokáží téměř zcela vytížit.reklama
Nová SSD Kingmax SMG Titan se tedy řadí mezi klasické modely s 2,5" tělem a rozhraním SATA 6 Gbps, takže je budeme moci využít v našich desktopových i mobilních sestavách. Kingmax uvádí, že SMG Titan jsou založeny na kontroleru značky SandForce, ovšem ve specifikacích neuvádí, jaký přesný model si vybral. Půjde asi o některý z rodiny SF-2200, na což ukazují i udávané nejvyšší datové přenosy, a to 550 MB/s při čtení a 520 MB/s při zápisu.

K dispozici budou modely s kapacitami 64, 128, 256 a 512 MB, přičemž je zajímavé, že všechny dosahují stejných rychlostí, které byly uvedeny výše, tedy až na 64GB verzi, která má zápis o 20 MB/s pomalejší. A pak se výrobce zmiňuje o tom, že 64, 128 a 256GB model dosahuje 75 000 IOPS při náhodném zápisu, přičemž 512GB verze dosáhne pouze 40 000 IOPS, čili dle těchto specifikací nám nejvyšší výkon nabídne 128 nebo 256GB model.

Další specifikace hovoří i podpoře NCQ a příkazu TRIM, pro korekci chyb tu jsou Error Correction Code (ECC) a Cyclic Redundancy Check (CRC) a samozřejmostí jsou pak techniky pro rovnoměrné využívání paměťových buněk, aby bylo dosaženo co nejdelší výdrže.

Kingmax na svá SSD SMG Titan nabízí tříletou záruku, ovšem o dostupnosti a cenách se nezmiňuje.

Zdroj: TZ Kingmax
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik