www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kingston DT Locker+ G3: rychlý a zabezpečený flash disk

Kingston DT Locker+ G3: rychlý a zabezpečený flash disk
, , aktualita
Společnost Kingston Digital zařadila do své nabídky nový USB flash disk DataTraveler Locker+ G3, jenž nabídne slušné přenosové rychlosti až 135 MB/s a k tomu i hardwarové šifrování dat, k nimž je přístup chráněný pomocí hesla.reklama
DataTraveler Locker+ G3 by měl být navíc i fyzicky odolný díky své kovové schránce. Jedná se o model s klasickým designem, tedy krytkou konektoru USB 3.0 na jedné straně a očkem pro uchycení na druhé straně. Jeho rozměry jsou 61 x 19 x 10 mm.

Zakoupit si jej budeme moci v kapacitách 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64GB, které se však budou lišit i v přenosových rychlostech. Nejmenší 8GB disk nabídne 80MB/s čtení a 10 MB/s zápis, u 16GB modelu to je 135MB/s čtení a 20MB/s zápis a až 32 a 64GB modely posunou zápis na 40 MB/s.

Všechny ale využívají hardwarové šifrování dat a jejich ochranu pomocí hesla. Tu budeme moci využít na počítačích s Mac OS X a Windows. Na uhodnutí hesla je pak deset pokusů a poté se disk uzamkne a přeformátuje. Dále je k dispozici program Co-Logo, s jehož pomocí si můžeme disk přizpůsobit přidáním vlastního loga nebo připojením nějakých dat.

Záruka na Kingston DataTraveler Locker+ G3 je pětiletá.

Zdroj: TZ Kingston

Kingston DataTraveler Locker + G3 8GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kingston DataTraveler Locker + G3 16GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kingston DataTraveler Locker + G3 32GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kingston DataTraveler Locker + G3 64GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější USB flash disky
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře