Kingston uvádí své první HyperX DDR4

Kingston uvádí své první HyperX DDR4
, , aktualita
S příchodem nových procesorů Intel Haswell-E začala i éra pamětí DDR4, které mají zajistit posunutí hranice výkonu i snížení spotřeby. Zařazují se mezi ně i nové Kingston HyperX Predator, které si nyní představíme.reklama
Společnost Kingston své nové HyperX Predator DDR4 představila na konferenci PAX Prime v americkém Seattlu, kde zároveň uvedla, že nové sady dorazí na trh ještě v průběhu tohoto měsíce. A je už skutečně na čase, neboť procesory Haswell-E jsou už v řadě obchodů skladem a příslušné základní desky už přinejmenším na cestě do obchodů.

Paměti HyperX Predator DDR4 se budou na trh dodávat zatím pouze v sadách čtyř kusů, ovšem to je logické vzhledem k tomu, že procesory Haswell-E jsou vybaveny čtyřkanálovým řadičem. Na výběr ale bude, a to mezi moduly s taktem od základních 2133 MHz až po 3000 MHz.
  • Sada 4 ks, celková kapacita 16 GB, takt 2133 MHz - HX421C13PBK4/16
  • Sada 4 ks, celková kapacita 16 GB, takt 2400 MHz - HX424C12PBK4/16
  • Sada 4 ks, celková kapacita 16 GB, takt 2666 MHz - HX426C13PBK4/16
  • Sada 4 ks, celková kapacita 16 GB, takt 2800 MHz - HX428C14PBK4/16
  • Sada 4 ks, celková kapacita 16 GB, takt 3000 MHz - HX430C15PBK4/16

Vedle toho si divize HyperX společnosti Kingston chystá i nový herní headset Cloud White Edition, podložku pod myš Skyn, USB flash disk FURY a také paměti Savage, které nahradí paměti rodiny Genesis. Ty ale představí někdy příště.

Zdroj: TZ Kingston - HyperX
Nejpopulárnější paměti
reklama
Nejnovější články
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta
Frontier Developments si pro nedočkavé vesmírné piloty připravili Elite Dangerous: Horizons Beta Upgrade Pass. Už nyní se tak můžeme podívat na to, co nabídne aktualizace 2.2 - Guardians. Ale nebude to zadarmo.
Včera,  aktualita, Jan Vítek