www.svethardware.cz
>
>

Konica Minolta inovovala sérii svých černobílých multifunkcí

Konica Minolta inovovala sérii svých černobílých multifunkcí
, , inzerce
Systém ovládání chytrých telefonů či tabletů se stále více sjednocuje i se špičkovými multifunkčními tiskárnami. Důraz na intuitivní a interaktivní ovládání klade i Konica Minolta, která v tomto duchu inovovala celou sérii černobílých zařízení kategorie „e“.

Redakce Světa hardware není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.


Konica Minolta tak úspěšně završila poslední fázi inovačního procesu svých vlajkových multifunkčních zařízení. Po modernizaci barevné řady přístrojů společnost nabízí zákazníkům nejnovější funkce také v rámci černobílé série „e“. Základem je přátelský a jednoduchý systém ovládání, jednotný pro všechna zařízení a možnost přizpůsobit činnost tiskárny vlastním požadavkům.

Nejviditelnější změnou je nový řídící panel vybavený dotykovým displejem s funkcí „Multitouch“. Uživatele zde čeká analogické ovládání zařízení pomocí pohybu prstů, tak jak jej znají z práce s chytrými telefony nebo tablety.Devítipalcový displej umožňuje také okamžitý přístup na internet. Zákazníci mohou navštívit obchod Konica Minolta bizhub MarketPlace, kde jsou k dispozici další doplňkové aplikace. Díky nim je možné dále rozšířit základní funkce například o tisk a skenování ve spojení s platformou MS SharePoint a cloudovými službami nebo využívání přednastavených papírových šablon, jako je milimetrový papír.

Novou funkcí u inovovaných černobílých multifunkční je eCON display. Jak již sám název napovídá, výrobce jím navazuje na zákaznický portál Konica Minolta eCON. Zatímco tento portál se zaměřuje hlavně na správu většího tiskového parku, eCON display je určen primárně uživatelům jednotlivých strojů. Na displeji jsou k dispozici všechny informace, které jsou pro toto zařízení a uživatele důležité, a to ve snadno pochopitelné a souhrnné formě.Přístroje řady bizhub 224e, 284e, 364e, 454e a 554e rovněž disponují funkci inteligentního skenování dokumentů a automatického převodu do editovatelné podoby v běžných formátech Microsoft Office či PDF/A. Software je již součástí zařízení, není tedy nutné investovat další finanční prostředky do firemního IT.

Inovovaná černobílá zařízení by své zákazníky mohla najít mezi středně velkými firmami nebo ve veřejné správě.
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře