www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo připravilo novou sérii LCD ThinkVision T

Lenovo připravilo novou sérii LCD ThinkVision T
, , aktualita
Společnost Lenovo si připravilo celou novou sérii LCD monitorů ThinkVision T, které přinesou přepracovaný stojan LTPS, tenký profil a celkem se představí sedm nových modelů s cenou do 289 eur.reklama
Lenovo ThinkVision T jsou určeny pro běžné kancelářské sestavy a jde konkrétně o 22 až 24" modely T2424p, T2324p, T2224p, T2454p a T2224z VOIP s displejem typu IPS a pozorovacími úhly 178° v obou směrech. Všechny mají ve výbavě také hub s USB 3.0, rozhraní HDMI 1.4 a DisplayPort 1.2 a poslední s označením VOIP také nese integrovanou webkameru s rozlišením Full HD, mikrofon a také speciální tlačítka pro odpojení kamery a ovládání hlasitosti. Tlačítko kameru úplně odpojí od napájení, takže nehrozí, že by se pak na ni někdo napojil a sledoval, co se děje před monitorem.

Co se týče zmíněného stojanu LTPS, výrobce dal toto označení dohromady ze slov Lift, Tilt, Pivot, Swivel, takže je zřejmé, že jde o flexibilní stojan s možností natočení, naklopení, nastavení výšky i funkcí pivot. Vedle toho mají mít i tenký profil, což výrobce dále nerozvedl a na obrázku si můžeme všimnout také malého červeného prvku na noze, který slouží k upnutí kabelů a jako volitelné příslušenství je tu Tiny Clamp Bracket sloužící k přimontování počítače Tiny PC.

Zbývá ještě zmínit modely T2254p a T2254, což jsou oba 22" modely s displejem TN, poměrem stran 16:10, rozlišením 1680 x 1050, kontrastem 1000:1 a odezvou 5 ms.

Všechny monitory až na T2224p a T2224z, jež přijdou na trh v dubnu, budou dostupné již tento měsíc s cenou od 162 do 289 eur. ThinkCentre Tiny Clamp bude stát 30 eur.

Zdroj: TZ Lenovo
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek