www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo uvádí nová výkonná a velká AiO řady B

Lenovo uvádí nová výkonná a velká AiO řady B
, , aktualita
Lenovo posílá na trh nové počítače typu All in One PC, které patří do řady B a rozhodně nejde o žádná ořezávátka. V čele stojí model B750 s 29" širokoúhlým displejem a pak tu jsou nižší modely B550 a B350 s 23" a 21,5" displejem. A co dalšího nabídnou?reklama
Lenovo B750 tak má být prvním počítačem typu All in One vybaveným 29" displejem s poměrem stran 21:9. Stejně jako obě ostatní novinky je jeho displej dotykový a typu IPS a v tomto případě nám nabídne i podporu 3D zobrazení a rozlišení 2560 x 1080.

Tělo tohoto počítače je tak velké, že se do něj bez problémů vešel také 20W subwoofer v rámci 2.1kanálové soustavy reproduktorů od JBL. Krom toho tu máme Dolby Home Theater a pro obrazovku pak funkce Lenovo Eye Distance a Split Screen pro snadnější práci s více okny současně. Výkon pak zajistí 4. generace procesorů Intel Core i7 a grafika NVIDIA GeForce GTX 760 s paměťmi GDDR5. Pro data poslouží hybridní SSHD a zbytek výbavy tvoří Blu-ray vypalovačka, Bluetooth 4.0 a Wi-Fi, čtečka karet 6 v 1, vstupní i výstupní HDMI a možné je zapojit i TV tuner dodávaný s dálkovým ovladačem

Lenovo B550 a B350 jsou určeny do firem i domácností a oba nabídnou 16:9 Full HD (1920x1080) IPS displeje s úhlopříčkou 23", respektive 21,5". Oba mají stereo reproduktory, přičemž model B550 je má stejně jako B750 od JBL a s certifikací Dolby Home Theater. Nakonec Lenovo slibuje procesory Core i5, "výkonnou grafickou kartu AMD" a snadnou rozšiřitelnost díky odnímatelnému krytu, tedy v rámci možností AiO. Uvedené specifikace nejsou zcela přesné, neboť na trhu bude více verzí.

Model B750 bude dostupný během ledna 2014 za cenu od 33000 Kč bez daně a B550 a B350 přijdou ještě v tomto roce s cenou od 17500 Kč.

Zdroj: TZ Lenovo
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek