www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo Y710 Cube: výkonný herní desktop

Lenovo Y710 Cube: výkonný herní desktop
, , aktualita
Vedle společnosti HP si i jeho velký konkurent Lenovo připravil nové herní desktopy. Jednak je to IdeaCentre Y710 Cube v samostatné počítačové skříni a pak také model IdeaCentre AIO Y910, který patří mezi All in One s podporou VR.reklama
Můžeme se připravit na to, že přijde vlna počítačů, jejichž výrobci se budou chlubit, že představují to nejlepší pro systémy virtuální reality. Ono ale stačí, aby takový počítač měl dostatečně výkonnou grafickou kartu a potřebné porty USB 3.0 a HDMI, takže nejde o nic speciálního, co by takové počítače vyzdvihovalo nad ostatní. Označení VR Ready či podobné tak bude mít na herních desktopech podobnou váhu, jako značka kompatibility s Windows 10.

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube je jeden z takových desktopů, který se snaží mít také originální skříň, ale nás budou zajímat spíše parametry. Vedle Windows 10 a integrovaného transmitteru pro bezdrátový ovladač z Xbox One tu máme podporu procesorů Intel Core "Skylake", nabídku grafických karet NVIDIA (až GeForce GTX 1080), pak až 32 GB paměti DDR4, až 2TB pevný disk a/nebo 256GB SSD a rozhraní Wi-Fi Killer DoubleShot Pro. Svůj model si také můžete objednat v setu s níže zobrazenou klávesnicí a myší, a to Lenovo YSeries Gaming Mechanical Keyboard a Precision Mouse.

Lenovo Y720 bude k dispozici od letošního října za ceny od 1299 USD a vedle něj si tato firma chystá také IdeaCentre AIO Y910. Tento počítač All-in-One je pochopitelně také VR Ready, což je jasné vzhledem k jeho specifikacím. Nese jednak 27" LCD panel s rozlišením 2560 x 1440 a dále jeden z procesorů Intel Core "Skylake", k tomu přinejlepším GeForce GTX 1080 nebo z konkurenční nabídky low-endový AMD Radeon RX 460, s kterým si však na VR helmě moc nezahrajeme.

Tato řada bude k dispozici také od letošního října, a to za ceny od 1799 USD.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře