www.svethardware.cz
>
>
>
>

LG Pocket Photo: kapesní tiskárna s Bluetooth

LG Pocket Photo: kapesní tiskárna s Bluetooth
, , aktualita
Společnost LG Electronics si připravila již druhou generaci tiskáren Pocket Photo, které představí již za několik dnů na CES 2014. Ty se mohou chlubit především malými rozměry, ale také konektivitou, konkrétně rozhraním Bluetooth a NFC.reklama
LG Electronics Pocket Photo 2.0 tak nebude problém strčit do kapsy, ovšem to se také odrazí v maximální velikosti dokumentů, jež můžeme s jejich pomocí tisknout. Konkrétně jde o rozměr 2 x 3 palce, tedy 51 x 76 mm, což se bude hodit především na fotografie.

Ve výbavě těchto tiskáren je rozhraní Bluetooth a NFC, takže bude možné tisknout především s využitím notebooku nebo mobilních zařízení, přičemž mezi podporované systémy patří také iOS a Android. LG se ale chlubí především tím, že Pocket Photo 2.0 bude nejmenší tiskárnou na trhu a její tělo bude o 4 mm tenčí než u prvního modelu.

Uživatelé také dostanou nové možnosti pro editaci fotografií v příslušných aplikacích, které umožní třeba vkládat QR kódy. Samotná tiskárna využívá technologii ZINK, která tiskne pomocí tepla a vybavena je vlastní baterií, jež na jedno nabití vystačí na tisk 30 fotografií.

Už nyní jsou Pocket Photo 2.0 dostupné v Číně a po představení na CES 2014 se mají dostat na celosvětový trh.

Zdroj: Tomshardware
Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek