www.svethardware.cz
>
>
>

Lian Li nabídne motorizované stoly DK-12 a DK-16

Lian Li nabídne motorizované stoly DK-12 a DK-16
, , aktualita
Společnost Lian Li si připravila další specialitku. Vedle počítačových stolků s integrovanou skříní pro komponenty nabídne také stoly, do nichž si sestavu nenainstalujeme, ale zato budeme moci využít motorky nastavující jejich výšku.reklama
Jedná se o produkty Lian Li DK-12 a DK-16, jež se budou lišit jen svými rozměry. Rozhodně ale nejde o produkt pro každého, však takový zákazník musí najít pro nastavitelnou výšku využití. Své investice by asi každý litoval, kdyby nakonec zjistil, že si nastavil ideální výšku stolu, kterou nepotřebuje vůbec měnit.

Tyto stoly tak už nemají moc společného s hlavním zaměřením společnosti Lian Li na počítačové skříně, i když jsou samy určeny především pro počítače. Ty ale ostatně dnes nechybí na téměř žádném kancelářském stole, a tak není divu, že tu najdeme systém pro vedení kabelů a také místo pro uložení napájecích adaptérů a přebytečné délky kabelů, aby se nic z toho nemuselo válet na stole nebo pod ním.

Vybrat si tak můžeme mezi modely DK-12 a DK-16, které se liší svými rozměry, a to 140 x 75 cm a 210 x 80 cm. Zkonstruovány jsou z ocelových nohou, v nichž jsou umístěny motorky a deska je pokryta černou umělou kůží. Samotná je vyrobena ze dřeva vyztuženého hliníkovým rámem a je 3 cm tlustá.

Pro ovládání výšky tu máme prosté šipky a také čtyři přednastavené pozice, které lze uložit do paměti. Stačí tak stisknout tlačítko a stůl se zvedne nebo klesne do požadované výšky.


Model
DK-12X
DK-16X
Barva
černá
černá
Rozměry
(Š)1400mm
(H)750mm
(V)695 - 1185mm
(Š)2100mm
(H)800mm
(V)705 - 1185mm
Nosnost
120 kg
80 kg
Deska
3cm vyztužená hliníkovým rámem
Nohy
ocel a hliník
ocel
Hmotnost
38,4kg
 ?

Stoly Lian Li DK-12 a DK-16 budou na evropských trzích v i USA k dispozici už brzy a ceny byly stanoveny na 900 a 1100 dolarů či 880 a 1060 liber, takže cca 27.500 a 33.000 Kč.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře