www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li PC-O8: dvoukomorová kostka

Lian Li PC-O8: dvoukomorová kostka
, , aktualita
Lian Li po Computexu oficiálně ohlásila nové dvoukomorové skříně PC-O8, které se skládají především z hliníku a temperovaného skla. Určeny jsou především pro ty, kteří chtějí vystavit na odiv své hardwarové komponenty a celou sestavu.reklama
Lian Li PCO8 je pochopitelně určena pro běžné zákazníky, kteří si chtějí postavit vlastní počítač, k čemuž mají zde k dispozici velký prostor rozdělený na dvě poloviny. Zde také nemáme pouze boční sklo, ale také celý předek skříně je skleněný. Za ním vidíme tři ventilátory, jež pochopitelně nebudou nalepeny přímo na sklo. Jsou kousek za ním a vzdich budou nabírat skrz boční průduchy, což nebude ideální provedení pro dosažení co největšího průduchu vzduchu.

Vnitřní uspořádání nás nijak nepřekvapí. Hlavní komora je ta vlevo, kam patří základní deska a všechny příslušné komponenty. Do pravé komory pak budeme instalovat zdroj, úložní zařízení a také tam můžeme schovat kabely, protože budou skryty za přední ventilátory a pravou plnou bočnici.

Lian Li také mluví o Adjustable RGB Interior Lighting, takže si budeme moci interiér osvítit pomocí RGB LED pásek a příslušného kontroleru, který bude nastavovat jejich jas a barvu. Zpráva vyzněla přitom tak, že tento systém je již součástí základního balení.

Dále tato skříň také podporuje vodní chladiče, což je dnes již povinnost. Nahoru můžeme dát 240mm radiátor a dopředu až 360mm radiátor do pozice předních ventilátorů. Nad zdroj lze umístit až šest 3,5" pevných disků plus dva 2,5" modely. Zajímavé je, že ony tři přední ventilátory jsou umístěny právě před diskovými pozicemi a zdrojem, přičemž hlavní komora má v základu jen zadní 120mm ventilátor. Ony dvě vrchní pozice by ale měly být také právě v ní, ale i tak je zřejmé, že výrobce počítá právě s tím, že využijeme vodní chlazení, jak ostatně ukazuje jedna fotografie.

Lian Li PC-O8 má také řadu prvků pro snadnou instalaci. Skleněné panely sice musíme přišroubovat, ale pravá bočnice je jen nacvakávací a pevné disky také budeme instalovat bez použití nástrojů. Co se týče prostoru pro komponenty, pak grafické karty mohou mít na délku až 370 mm, procesorový chladič na výšku až 170 mm a maximální hloubka zdroje je 298 mm. Vrchní I/O panel má v sobě čtyři USB 3.0 a dva HD audio.

Skříň bde k dispozici na konci června za doporučenou cenu, kterou bychom snad ani nechtěli znát. Jde totiž o 395 USD, v přepočtu 9600 Kč.

Zdroj: TZ Lian Li
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik