www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li PC-TU300: skříňový kufřík

Lian Li PC-TU300: skříňový kufřík
, , aktualita
Společnost Lian Li se rozhodla, že pokud má být počítačová skříň vhodná pro přenášení, pak už ji může rovnou vyrobit skoro jako malý kufřík. Má tak klasické madlo a rovněž kryty na rozích, aby nám skříň na cestách chránily.reklama
Ovšem model Lian Li PC-TU300 není první takový model, ale další z řady TU Series, kde figurují ještě TU200 a TU100. Nová TU300 je tedy z nich největší s rozměry 218 x 398 x 440 mm, ovšem i tak váží pouze 3,8 kg. To samozřejmě především díky tomu, že je jako všechny ostatní modely Lian Li vyrobena z hliníku. Přesto by ale měla leccos vydržet a také nabídne možnost uzamčení interiéru.

Do této skříně můžeme nacpat plnohodnotnou sestavu s desku ATX, přičemž místo se ušetřilo vepředu, kde je jen pár pozic pro úložná zařízení, aby se sem vešel také napájecí zdroj. Díky tomu je Lian Li PC-TU300 poměrně nízká, a přesto se nad desku vejde i radiátor vodního chlazení pro dva 120mm ventilátory.
Lian Li také nabízí vollitelný vozík TC-01, který můžeme jako malého rudla připevnit na bok skříně a tu si odtáhnout jako letištní kufřík. V takovém případě je ale na místě velká opatrnost, však nebude zrovna vhodné počítač takto táhnout třeba přes kostky. Lian Li uvádí, že vozík můžeme snadno odejmout a také upozorňuje, že je vhodný pro převážení po hladkém povrchu.

Pro chlazení můžeme krom uvedeného radiátoru nebo prostě vrchních pozic využít také zadní 120mm ventilátor a dvě filtrované pozice ve dně skříně. Také zdroj si bude brát čerstvý vzduch zespoda a vyfukovat jej bude skrz levou bočnici. Uvnitř pak máme místo pro až 300 mm dlouhé karty, až 160 mm vysoký procesorový chladič a zdroj je omezen také 160 mm, a to na hloubku. Dále můžeme dovnitř umístit maximálně dva pevné disky plus jedno 2,5" SSD a tenkou optickou mechaniku.

Lian Li PC-TU300 bude k dispozici od října jako obvykle v černé a stříbrné barvě, přičemž za nalakovanou verzi zaplatíme 250 USD a za stříbrnou o dvacet dolarů méně.

Zdroj: TZ Lian Li
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Dnes,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře