www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li PC-V2130: velký tower z hliníku

Lian Li PC-V2130: velký tower z hliníku
, , aktualita
Společnost Lian Li si připravila nástupce skříně PC-V2120, který dostal označení PC-V2130 a je určen pro náročné uživatele a jejich výkonné sestavy. Umožní nám zapojit mnoho disků a také využít vodní chlazení.reklama
Skříň Lian Li PC-V2130 ještě nebyla vypuštěna na trh, ale už to nebude dlouho trvat, neboť okolní fotografie ukazují na již hotový produkt. Jedná se o typ Full Tower, čili velkou skříň, v níž bude mnoho prostoru pro komponenty a zvláště pak pro pevné disky. A nezapomnělo se ani na vodní chladiče, pro jejichž radiátory tu jsou připraveny příslušné pozice.

Radiátory tak budeme moci montovat do vrchní, přední i spodní pozice a samozřejmě také dozadu, kam se ale vejde jen malý 120mm model. Předek skříně je pak krytý masivními uzamykatelnými dvířky vyloženými pěnovým materiálem. Pod nimi se kromě průduchů ukrývají čtyři externí pozice pro mechaniky.

Klec pro mechaniky je odnímatelná a jak je vidět z fotografie interiéru, Lian Li zde využívá své nové šuplíky pro pevné disky, které jsou samostatné, čili nejsou součástí jedné či více větších šachet. Díky tomu si můžeme interiér snadno uzpůsobit potřebám a namísto oné mechanikové šachty nainstalovat další 3,5"/2,5" pozice. Dále tu máme možnost bezšroubkové montáže rozšiřujících karet, pro něž je připraven také velký vertikální držák, který se táhne přes celou výšku skříně.

Namísto klasických gumových nožek Lian Li PC-V2130 využívá kovová kolečka, jež jsou opatřena gumovými kroužky, aby nám nepoškrábala podlahu.

Co se týče specifikací, pak celkové rozměry skříně jsou 237 x 640 x 625 mm (Š x V x H), hmotnost 9,8 kg, dále tu jsou čtyři mechanikové pozice, dále osm 3,5" a čtyři 2,5" pozice plus další tři pro SSD i disky na trayi pro základní desku. Ten může nést velké desky formátu XL-ATX a také ATX či Micro ATX, vepředu najdeme čtyři porty USB 3.0 plus audio a pro chlazení se mohou využít přední 140mm ventilátory v počtu dvou, dále dva 120/140mm vrchní nebo spodní ventilátory. Zadní model má velikost 120mm. Tomu odpovídá i možnost instalace radiátorů vodního chlazení. Procesorový chladič může mít na výšku až 180 mm a pak je tu místo pro až 480mm karty a 200 mm hluboký zdroj.

Model PC-V2130 bude jako obvykle k dostání ve stříbrné nebo černé barvě a je otázkou, kdy a za jakou cenu přijde. Lian Li se omezilo na horizont "několika příštích měsíců".

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta
Frontier Developments si pro nedočkavé vesmírné piloty připravili Elite Dangerous: Horizons Beta Upgrade Pass. Už nyní se tak můžeme podívat na to, co nabídne aktualizace 2.2 - Guardians. Ale nebude to zadarmo.
Včera,  aktualita, Jan Vítek