www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li PC-V359 a PC-Q36 s prosklenou střechou

Lian Li PC-V359 a PC-Q36 s prosklenou střechou
, , aktualita
Lian Li na Computexu ukazovala řadu skříní, mezi nimiž vyčnívaly modely PC-V359 a PC-Q36, které ukazovaly své vrchní průhledné panely. Tyto skříně jsou určeny pro spíše menší sestavy s deskami Micro-ATX a Mini-ITX.reklama
Lian-Li Industrial Co. vystavila své skříně PC-V359 a PC-Q36 v první řadě, kde mohly co nejlépe zaujmout procházející návštěvníky pomocí svých tvarů, vrchních krytů z plexiskla a také svými barvami. Lian Li totiž tradičně nabízí své hliníkové skříně ve stříbrné a černé barvě, ovšem nyní se rozhodla být v tomto ohledu trošku kreativnější, a tak budeme moci zakoupit i skříň v šampaňské zlaté nebo s kombinací tmavě červené a černé.
- klikněte pro zvětšení -


Řada skříní PC-V359 je určena pro základní desky Micro-ATX a jde o celkem klasický model typu Cube, čili kostka s vrchní částí určenou pro základní desku a spodní pro zdroj, disky, apod. Oba nové typy mají kromě odnímatelného průhledného panelu také vysunovací boční panely (vysunují se směrem vzhůru), takže k hardwaru by měl být dobrý přístup v každém případě. Navíc bude možné sejmout i přední panel a vyšroubovat ven šachty pro 3,5" disky, čili pak nám z celé skříně už na místě zbyde v podstatě jen opora pro základní desku se zadním panelem.

Lian Li PC-V359 podporuje grafické karty s delkou až 320 mm, procesorové chladiče do výšky 160 mm. V případě modelu PC-Q36 to jsou karty s délkou maximálně 300 mm, přičemž procesorový chladič může být vysoký až 170 mm. Obě skíříně pak mají společné to, že až dole ve předním panelu mají nenápadnou pozici pro tenkou optickou mechaniku a na bocích pak jsou dvě pozice pro 120mm ventilátory, přičemž pravý panel může nést 240mm radiátor vodního chlazení. Do levé části patří spíše ventilátory pro ofuk grafické karty.

V přední části pak máme dva porty USB 3.0 plus dva audio konektory, což je standardní výbava. Krom tenké optické mechaniky pak můžeme do PC-V359 nainstalovat až tři 3,5" pevné disky a jedno SSD, přičemž v případě PC-Q36 je to o jeden pevný disk méně.

PC-V359 a PC-Q36 se již chystají na americký trh, kde budou stát 179 USD a 149 USD.

Zdroj: TZ Lian Li
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář