www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li uvádí PC-J60, první své řady

Lian Li uvádí PC-J60, první své řady
, , aktualita
Známý výrobce počítačových skříní Lian Li si připravil model s označením PC-J60, kterým odstartuje zbrusu novou sérii. Jedná se o typ middle tower, který nabídne dobré možnosti i pro instalaci vodního chlazení a správu kabelů.reklama
Lian Li PC-J60 je z hlediska chlazení univerzální skříň, která se má stejně dobře hodit pro vodní i vzduchové chlazení, ale to dnes není žádná výjimka stejně jako to, že výrobce nabídne dobré možnosti pro správu kabeláže. Díky tomu budeme moci mít uvnitř skříně uklizeno, aby mohl vzduch skrz ni nerušeně proudit.

Jde také o poměrně vysokou věž, a to právě díky velkému prostoru pro radiátor vodního chlazení, který má místo nad základní deskou. Zbarvení této skříně může být černé, nebo zčásti stříbrné a pak tu jsou také menší části, jež mohou být zbarveny červeně. Celkem to jsou tři verze, a to černá s červenými detaily, černá s bočním oknem a černo-stříbrná bez okna. Vepředu najdeme klasický I/O panel se dvěma USB 3.0 a dvěma audio porty a klasické kulaté tlačítko power.

Vepředu máme ještě dva 120mm nasávací ventilátory kryté jemným prachovým filtrem. Nahoru můžeme umístit tři 120mm ventilátory, které také mají prachový filtr, anebo tam lze dát radiátor také pro tři ventilátory, který může být až 60 mm tlustý. Vzadu je klasická výbava v podobě ventilátorové pozice, sedmi záslepek a spodní pozicí zdroje. Nakonec je tu spodní 140mm pozice s prachovým filtrem, která není osazena.

Pro kabely Lian Li nabídne dost prostoru mezi pravou bočnicí a trayem základní desky plus několik krytých otvorů a úponů. Dovnitř můžeme nainstalovat buď ATX nebo Micro ATX desku, čtyři pevné disky do dvou klecí (vedle toho je ve skříni ještě jedna HDD pozice) a kupodivu je tu jen jedna 2,5" pozice, ale to mohou kdyžtak řešit redukce.


Grafické karty mohou mít na délku maximálně 410 mm, napájecí zdroj na hloubku 210 mm a procesorový chladič může být až 160 mm vysoký. Celkové rozměry této celohliníkové skříně jsou 507 x 489 x 210 mm (V x H x Š) a hmotnost 6,8 kg. Verze s oknem i bez budou na evropských trzích od konce tohoto měsíce s cenou cca 6000 a 5400 Kč.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře