www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra

Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra
, , aktualita
Logitech vysílá na trh nové zařízení, které dostalo prostý a výstižný název Bluetooth Audio Adapter. Určeno je k připojení reproduktorů právě s využitím rozhraní Bluetooth, což se může hodit nejen pro tablet či telefon.reklama
Přes Bluetooth můžeme k reproduktorům připojit samozřejmě i stolní počítač nebo notebook, takže nový Bluetooth Audio Adapter můžeme využít pro stálé připojení reprosoustavy a nebudeme muset natahovat kabely. Ovšem je třeba myslet na to, že rozhraní Bluetooth nemá moc velký dosah. Dle specifikací má spojení fungovat na vzdálenost až 15 metrů, ale to pochopitelně jen v ideálních podmínkách, čili při přímé viditelnosti.

Logitech Bluetooth Audio Adapter je jednoduchý produkt v podobě malé černé krabičky, na jejíž vrchní straně je tlačítko s logem Bluetooth a na jedné straně pak jsou dva konektory RCA a jako alternativa tu je 3,5mm stereo konektor pro jack. Celkové rozměry této krabičky jsou 50 x 50 x 23 mm.

Využita je zde technologie Multipoint Bluetooth, díky níž můžeme bezdrátově připojit jedno nebo dvě zařízení. Spárování pak zajistí prostý stisk tlačítka a příště se už bude spojení navazovat automaticky. Logitech také slibuje kvalitní zvukový výstup, ale to nepodporuje žádnými specifikacemi. Na závěr pouze uvádí, že na zařízení je dvouletá omezená záruka.

Zdroj: TZ Logitech
Nejpopulárnější reprosoustavy
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře