www.svethardware.cz
>
>
>

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie
, , aktualita
Herní divize Logitech G představuje novou řadu periferií Prodigy, která zatím čítá jednu klávesnici, dvě myši a také jeden audio headset. Jde tak o kompletní a univerzální výbavu pro hráče PC her, která slibuje výkon, komfort a moderní design.reklama
Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš G403 Prodigy Gaming Mouse, bezdrátová herní myš G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, herní klávesnice G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada G231 Prodigy Headset.

Herní myši Logitech G403 Prodigy tak přichází ve dvou provedeních, která se ale na pohled liší pouze v tom, že jedno z nich má kabel a druhé ne. To jednoduše proto, že jde o kabelovou a bezdrátovou verzi též myši, která je určena pro pravou ruku. Vybavena je pogumovaným tělem na pravé a levé straně a také 10gramovým závažím, které lze vyjmout. Obě myši jsou vybaveny již známým optickým senzorem PMW3366, který dosahuje rozlišení až 12.000 dpi, mají běžný počet tlačítek (hlavní, kolečko, dvě na straně) a nastavit si ji budeme moci pomocí obvyklého LGS (Logitech Gaming Software). V něm můžeme změnit nastavení tlačítek, podsvícení loga a kolečka, rozlišení, atd. Bezdrátová verze využívá stejné rozhraní jako třeba model Logitech G900 Chaos Spectrum, čili rádiové v pásmu 2,4 GHz, které nabízí dotazovací frekvenci 1000 Hz, čili stejnou jako v případě USB.

Herní klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB má štíhlé tělo, které je odolné vůči polití a jeho nedílnou součástí je opěrka pro zápěstí a nožky pro nastavení zdvihu. A jak už název uvádí, je tu také RGB podsvícení, které má celkově pět zón upravitelných dle vlastních potřeb. I zde využijeme software LGS a dále také speciální tlačítka pro multimédia a nastavení zvuku. O mechanických klávesách se Logitech nezmiňuje, takže můžeme předpokládat, že jde o hybridní membránovou klávesnici.

Nakonec tu je náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Gaming Headset, k němuž nám výrobce neprozradil v podstatě žádné technické údaje, ale ze stránek zjistíme, že jde o 40mm reproduktory s frekvenční odezvou 20 Hz až 20 kHz, impedancí 32 Ohmů a citlivostí 90 dB SPL/mW. Jde o klasická analogová sluchátka s běžným 3,5mm jackem, která mají na kabelu ovladač pro nastavení hlasitosti a odpojení mikrofonu. Vedle toho Logitech také prozradil, že náušníky budeme moci snadno sejmout a také vyprat.

Všechny tyto periferie mají být u nás k dispozici od konce září, a to myši za doporučených 1890 a 3290 Kč (kabelová a bezdrátová), klávesnice za 2190 Kč a headset za 1590 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  2 komentáře
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů