www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech G303 Daedalus Apex: RGB herní myš

Logitech G303 Daedalus Apex: RGB herní myš
, , aktualita
Logitech si připravil novou myš s celkovým označením G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse. Ta je určena pro nadšence a nabízí optický snímač Delta Zero a také RGB podsvícení.reklama
Logitech G303 Daedalus Apex je tedy určena pro nadšené hráče a výrobce uvádí, že byla již důkladně testována komunitou profesionálních hráčů. Myš samotná využívá optický snímač Delta Zero a slibuje odolná tlačítka testovaná na 20 milionů stisků. Vedle toho tu je i podsvícení, respektive nasvícení podložky v celé barevné RGB škále.

Logitech uvádí, že nový systém pružin v případě hlavních tlačítek nabízí velmi pohotovou odezvu, a to díky velmi nízkému zdvihu tlačítek. Vydržet pak mají oněch 20 milionů stisků, což dle výrobce odpovídá dvouletému snažení profesionálního hráče, který trénuje 10 hodin denně.

Myš je dále vybavena šesti programovatelnými tlačítky, jimž můžeme přiřadit jednoduché příkazy i makra, a to s využitím aplikace Logitech Gaming Software. Nastavení je ale ukládáno do paměti samotné myši. Dále si můžeme zvolit také pět úrovní nastavení hodnoty dpi

Technické údaje Logitech G303 Daedalus Apex
  • Rozměry (D x Š x V): 115 mm x 65 mm x 37 mm
  • Délka kabelu: cca 2 m (7 stop)
  • Hmotnost:
  • 133 gramů (myš s kabelem)
  • 87 gramů (samotná myš bez kabelu)

Myš bude prodávána od tohoto měsíce za doporučenou cenu 1819 Kč. Záruka na ni je dvouletá.

Zdroj: TZ Logitech
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek