www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech G402 Hyperion Fury: speciál pro FPS

Logitech G402 Hyperion Fury: speciál pro FPS
, , aktualita
Společnost Logitech zařazuje do své nabídky novou herní myš s celkovým označením G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse. Měla by nám nabídnout především rychlé snímání povrchu a technologii Delta Zero.reklama
Logitech se chlubí především tím, že jeho G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse dokáže sledovat povrch i při pohybu rychlostí 500 ips (1270 cm/s), což zajistí její senzor Delta Zero slibující také vysokou přesnost.

Dle Logitech je tak G402 Hyperion Fury vůbec nejrychlejší myší, která se má nejvíce hodit pro hraní her typu FPS, čili 3D stříleček. Vybavena je krom senzoru Delta Zero také 32bitovým procesorem ARM, který pohání tzv. Fusion Engine. Slibuje také lehké tělo a velké teflony pro lehké klouzání po podložce. Co se týče hodnoty dpi, nastavit si můžeme 240 až 4000 dpi, a to samozřejmě i pomocí tlačítek samotné myši. Ta je určena pro praváky a nabídne celkem osm programovatelných tlačítek včetně kolečka, jejichž funkce si můžeme nastavit pomocí Logitech Gaming Software. U palce máme také jedno tlačítko, jehož piktogram zřetelně ukazuje, že půjde o tzv. Sniper button, který po dobu stisku sníží hodnotu dpi pro preciznější zaměření. Samozřejmostí je pak dotazovací frekvence 1000 Hz na rozhraní USB.

Logitech G402 Hyperion Fury bude na americkém a evropském trhu k dispozici na začátku srpna, a to za cenu 60 USD.

Zdroj: TZ Logitech
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář