www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech G410: krátká klávesnice s RGB a Romer-G

Logitech G410: krátká klávesnice s RGB a Romer-G
, , aktualita
Logitech představuje mechanickou herní klávesnici bez numerického bloku, čili tzv. TKL model. Jedná se o G410 Atlas Spectrum TKL vybavený barevným podsvícením kláves a mechanickými tlačítky Romer-G, na němž upotřebíme také chytrý telefon.reklama
Tenkeyless (TKL) klávesnice nemají vlastní numerický blok a výrobci mají za to, že jsou zvláště vhodné pro hráče PC her. Čili zatímco v případě notebooků se v posledních letech stále častěji setkáváme s numerickými bloky, u desktopů se objevuje více a více zkrácených TKL modelů. Ani zdaleka však nehrozí, že by se z nich měl stát nový standard.

G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Gaming Keyboard je tedy založena na mechanických tlačítkách Romer-G, která konkurují klasickým Cherry MX a Logitech si je vyrábí sám. Nabídne také RGB podsvícení a dokovací stanici Arx pro mobilní telefony, pro něž je připravena aplikace Arx Control. Na displeji telefonu si tak budeme moci nechat zobrazit různé herní statistiky či jiné informace, ovšem to musí daná hra podporovat.

Tlačítka Romer-G mají být především rychlá, přičemž se aktivují již v 1,5mm hloubce stisku. Vydržet mají také 70 milionů stisků. Nová G410 přitom vypustila nejen numerický blok, ale nebyla vybavena ani programovatelnými tlačítky G na rozdíl od řady jiných herních modelů firmy Logitech. Ten ji tak doporučuje především na LANparty a prostě pro časté přenášení.

V aplikaci Logitech Gaming Software si budeme moci nastavit barvu pro každou klávesu zvlášť, a to z palety 16,8 milionů odstínů a také synchronizovat šablony podsvícení s dalšími periferiemi Logitech G.

Arx Control, stejně jako barevné podsvícení a tlačítka Romer-G nabídla už klávesnice Logitech G910 Orion Spark (recenze), čili nová G410 bude menší a levnější variací na tento starší model. Potřebná aplikace je určena pro iOS a Android a my doufejme, že od února, kdy byla recenzována G910, už mezi podporované hry přibyla řada titulů.

Logitech G410 Atlas Spectrum bude na našem trhu od října za doporučenou cenu 4099 Kč. Ta ale bude pravděpodobně výrazně nižší, neboť za tuto částku můžeme dnes koupit model G910, který má numerický blok, programovatelná tlačítka a také prvky pro ovládání multimédií.

Zdroj: TZ Logitech
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik