www.svethardware.cz
>
>
>

Logitech G920 Driving Force: force feedback pro PC i Xbox One

Logitech G920 Driving Force: force feedback pro PC i Xbox One
, , aktualita
Logitech dnes ohlásil novou řadu volantů s označením G920 Driving Force, které přijdou ve verzi pro PC i pro Xbox One. Nabídnou přitom technologii force feedback, která námi bude cloumat pomocí dvou motorů.reklama
Logitech G920 Driving Force tedy má přijít jako volant určený pro PC i konzoli Xbox One, které se budou od modelu G29 trošku lišit svými ovladacími prvky, jak ostatně můžete vidět na fotografiích. Rozlišit je můžeme jednoduše dle loga uprostřed volantu (nahoře je verze pro Xbox a PC a dole pro PS3 a PS4, model Logitech G29). Jde tedy o volant s force feedback využívající dva silné motory pro pohyb volantem, jejichž převody mají vydržet i hrubé zacházení, pak jsou volanty dole a nahoře ručně obšité kůží a obsahují také pedály z nerezové oceli. Pro řazení jsou tu pod volantem rovněž nerezová pádla.

Pokud ale budeme chtít řadit tradičním způsobem, budeme si moci dokoupit Driving Force Shifter se šestmi rychlostmi a zpátečkou. Jedná se také o vůbec první volant firmy Logitech, který je kompatibilní s konzolí Xbox One.

Logitech G920 Driving Force slibuje, že s pomocí motorů bude realisticky simulovat různé vozovky nebo také adhezi pneumatik a dle odezvy volantu bychom měli poznat i to, že se auto v zatáčkách začíná nedotáčet nebo přetáčet, popřípadě že jde rovnou do smyku. Výrobce také slibuje kvalitní materiály a vysokou odolnost volantu díky odolné konstrukci s kuličkovými ložisky na hřídeli volantu. Máme tu také řadu tlačítek, jež si budeme moci naprogramovat a vypadá to, že již starší verze G29 pro PlayStation má také nad středem volantu i jednoduchý LED otáčkoměr, nehledě na odlišná tlačítka.

Nové volanty Logitech G920 Driving Force přijdou na trh až v říjnu, a to s doporučenou cenou 400 USD, která rozhodně nepotěší. Za Driving Force Shifter pro řazení dáme dalších 60 USD.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře