www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech představuje velkou herní podložku pod myš

Logitech představuje velkou herní podložku pod myš
, , aktualita
Firma Logitech uvádí na trh novou herní podložku pod myš G640 Large Cloth Gaming Mouse Pad, která slibuje větší komfort a lepší zážitek z hraní. Pojďme se na tuto příjemnou vychytávku podívat blíž.reklama
Hráči počítačových her si obvykle vymazlí svůj počítač, pořídí si skvělou klávesnici a myš, ale pak si uvědomí, že potřebují ke své speciální myši ještě podložku - opravdu, ta je mnohdy důležitým krokem k úspěchu, protože ovlivní kvalitu snímání senzoru. Podstatná je také velikost - větší prostor pro pohyb je výhodou.

Logitech proto dnes představuje G640 Large Cloth Gaming Mouse Pad. Velkou podložku pod myš, jejíž nemalý povrch slibuje lepší pohyblivost myši při hrách.

"Hráči chtěli více prostoru pro lepší manipulaci s myší. G640 má povrch, který poskytuje lepší ovládání určené speciálně pro hraní her i s nízkým DPI. Hodí se pro každý senzor myši Logitech G, který vlastníte, umožní vám přesnější ovládání a hrát ještě lépe než kdy dřív. Se stabilní gumovou základnou, která zůstane jako přilepená i při intenzivním hraní, budete mít vaše zápěstí v mnohem pohodlnější pozici během dlouhých hodin hraní," prohlásil Logitech.

Dále pak výrobce dodal: "Složité vzory a design můžou rušit výkon senzoru, G640 je proto vybaven jednotnou povrchovou strukturou. To umožňuje senzoru lépe přenášet pohyb myši na pohyb kurzoru, podložka je také lepším řešením než nejednolitý či špinavý povrch stolu."

Pro hráče zdá se být podložka G640 ideální volbou. Zajistí lepší snímání pro senzor myši a dá hráči větší prostor pro pohyb myši - tyto dvě věci pak budou představovat jistou výhodu.

Tuto podložku pod myš seženete za 39,99 dolarů, což je něco málo pod 1000 Kč bez DPH. Co říkáte vy, vyplatila by se koupě této vymazlenosti?

Zdroj: betanews.com
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik