www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech se transformuje, co chystá nového?

Logitech se transformuje, co chystá nového?
, , aktualita
Společnost Logitech, známý výrobce počítačových periferií, dnes ohlásil svou "největší transformaci v historii". Tato technologická společnost se nyní dle vlastních slov více zaměří na design. Co to bude znamenat?reklama
Společnost Logitech se tedy odhodlala k velké transformaci své značky, což nepřekvapivě zahrnuje i nové logo, respektive dvě nová loga. První z nich má plnou délku, tedy Logitech a druhé je zkrácené na Logi, přičemž právě to bude určeno pro novou skupinu produktů.

Takové produkty mají přesahovat rámec počítačových periferií a dle výrobce si našly své místov každodenním životě lidí. Dle tiskové zprávy můžeme očekávat více barev a jednoduchý design a pravděpodobně půjde o různé klávesnice, pouzdra pro mobilní zařízení a podobné produkty. Firma ale neuvedla nic konkrétního.

Logitech uvedl, že na transformaci své značky pracuje už od roku 2013, kdy započal změny ve firemní kultuře a zahájil práce na inovaci produktů. Nemůžeme asi očekávat, že se mávnutím proutku objeví na trhu zcela jinak vypadající produkty značky Logitech, neboť ty už některými změnami prošly, takže se bude jednat o postupný vývoj s ohledem na design. Bracken Darrell, CEO Logitechu, k tomu řekl: "design stavíme do středobodu všeho, co děláme."

Čili produkty firmy Logitech svou transformací v podstatě již prošly a nyní příšel čas i na značku. To ale neznamená, že nemůžeme očekávat další změny a také byla slíbena nějaká překvapení v podobě nových produktových kategorií.

Zdroj: TZ Logitech
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti
Už po nástupu pascalové karty TITAN X bylo jasné, že si NVIDIA někdy přichystá také její čistě herní verzi, kterou už můžeme označit za GeForce GTX 1080 Ti. Ta má dle aktuálních informací nastoupit v lednu vybavená GPU GP102.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala,  3 komentáře
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek