www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Mad Catz uvádí herní periferie turnajové edice

Mad Catz uvádí herní periferie turnajové edice
, , aktualita
Tento týden společnost Mad Catz oficiálně představila tři nové periferie, které patří do Tournament Edition. Jedná se o mechanickou klávesnici S.T.R.I.K.E. TE a pak o myš M.M.O. TE, která se zařadí po bok R.A.T. TE.reklama
Herní periferie Mad Catz tak rozšiřují rodinu Tournament Edition a obě budou na trhu reálně dostupné od 30. září. Mechanická klávesnice S.T.R.I.K.E. TE přijde zákazníky na 127,50 amerických dolarů a myš M.M.O. TE přijde na 68 dolarů.

Klávesnice S.T.R.I.K.E. TE nabídne anti-ghosting s 30-key rollover, čili o to, že by klávesnice nezaznamenala více stisknutých kláves najednou, se vůbec nemusíme bát. Navíc přichází s odnímatelnou podložkou pod zápěstí, celkem 12 programovatelnými tlačíky, přičemž do jednoho makra se vejde až 255 znaků. Klávesnice také nabídne podsvícení, přičemž jako jinde je možné nechat podsvítit pouze šipky a klávesy WASD. Jednotlivé klávesy mají vydržet přes 50 milionů stisků a jsou namontována v odolném kovovém rámu.

Herní myš M.M.O. TE je očividně určena pro hry typu MMORPG, takže nabídne velké množství programovatelných tlačítek, jichž je na levé straně celkem dvanáct. Dále využívá laserový senzor Laser Doppler, který je prý schopen automaticky detekovat povrch pod sebou a přizpůsobit se mu. Co se týče rozlišení, nastavit lze 100 až 8200 dpi po krocích 25 dpi, maximální akcelerace je 50 G, dotazovací frekvence 1000 Hz a maximální rychlost pohybu, při němž se senzor ještě neztratí, je 6 metrů za sekundu. Naprogramovat si můžeme celkem tři profily, které jsou odlišeny barvou podsvícení (červená, modrá, fialová).

Již dříve pak byla představena myš R.A.T. TE, která také přichází s cenou 68 USD, ovšem na trh vstoupí stejně jako zbylé dvě periferie 30. září. Její specifikace jsou podobné jako u předchozí verze. Senzor má naprosto stejné specifikace, ovšem programovatelných tlačítek je "jen" devět, jimž můžeme přiřadit celkem 27 příkazů a maker.

Zdroj: Tom's Hardware
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Dnes,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře