www.svethardware.cz
>
>
>

Malebný Witcher 3: Blood and Wine se blíží, koukněte na teaser

Malebný Witcher 3: Blood and Wine se blíží, koukněte na teaser
, , aktualita
V poslední době se objevovaly nezaručené informace o blížícím se expansion packu Blood and Wine pro úspěšného třetího Zaklínače. Možná i proto se v CD Projekt Red rozhodli, že je už na čase vypustit do světa alespoň trailer.reklama
Witcher 3: Blood and Wine už od začátku zaujal svým grafickým zpracováním, které je velice malebné a na rozdíl od lokací původní hry z něj vyzařuje mír a nejde o potemnělý a válkou zničený svět. Však se také Geralt podívá do vévodství Toussaint, které je netkuto nilfgaardským konfliktem, a to prý aby našel a zneškodnil bestii, která tento region terorizuje.

Nyní se tak už můžeme podívat na nový trailer, který ukazuje leccos z prostředí Toussaintu. Už úvodní upozornění nám sděluje, že Blood and Wine nabídne krev (překvapivě), projevy násilí, nahotu i sex, vulgarismy a virtuální alkoholové opojení, zkrátka vše, co má Zaklínač správně obsahovat.


V traileru Geralt cestuje do hlavního města Toussaintu, což je prošpikováno scénou, kde si monstrum smlsne na nějakém nebožákovi a pak vidíme město v plamenech. Trailer očividně využívá scény zabrané v samotné hře. Potvrzeno bylo také už datum, kdy se Blood and Wine konečně dočkáme. Bude to v samotném závěru tohoto měsíce, čili 31. květen. Má jít o poslední oficiální rozšíření původního Zaklínače 3 a tvůrci nám slibují, že rozhodně budeme mít kam cestovat a co zkoumat.

Zdroj: YouTube

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře