www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft chystá Office 2016, vyjde koncem roku 2015

Microsoft chystá Office 2016, vyjde koncem roku 2015
, , aktualita
Microsoft pracuje na nové verzi svého kancelářského balíku Office. Ponese název Office 2016 a měl by být vydán také jako samostatný balík, a to koncem roku 2015. Kromě toho také unikly screenshoty této verze pro Mac.reklama
Microsoft chystá novou verzi Office. Bude se vlastně jednat o nástupce verze Office 2013, která navazovala na Office 2010. Microsoft tak drží tříletý odstup mezi jednotlivými edicemi. Mimo verzi pro Windows také unikly screenshoty údajné verze Office 2016 pro Mac. Obě edice by tedy mohly být vydány současně (dříve tomu tak nebylo).

Tato skutečnost, tedy vydání plánované verze Office 2016, byla potvrzena hlavní zástupkyní divize Microsoft Office, kterou je Julia White. Nemělo by se údajně jednat o jediný uvolňovaný produkt, takže se v tomto období zřejmě dočkáme i dalších produktů Microsoftu.

Do této standardní vývojové větve ovšem nyní zasahuje také předplatné Office 365. V tomto případě se sice nejedná o samostatnou edici jakékoli kancelářské sady, na druhou stranu v rámci předplatného průběžně přibývá celá řada nových funkcí a vlastností, které se zřejmě objeví také ve vydaném balíku Office 2016.

Samostatný balík tedy sám o sobě s největší pravděpodobností žádné další aktualizace funkcí a vlastností pak dostávat nebude. Pokud tedy již nyní máte předplatné Office 365, přičemž nezáleží ani tak na tom, zda se jedná o verzi pro domácnosti, nebo pro firmy, tak pro vás vydání nového balíku zřejmě nebude ničím zásadním, nehledě na fakt, že novou verzi získáte automaticky v rámci předplatného.


Office 2016 pro MacJak jsme zmínili na začátku, na internetu se objevily také screenshoty aplikací Office 2016 pro Mac. Nakolik se jedná o autentické screenshoty, zatím není možné potvrdit. Pravděpodobné ale je, že by se obě edice mohly objevit současně, tedy koncem příštího roku.

Jednu z uniklých fotografií přikládáme - jedná se zřejmě o Outlook 2016 pro Mac.

Zdroj: PCWorld
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře