www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft: levná Xbox One bez mechaniky nebude

Microsoft: levná Xbox One bez mechaniky nebude
, , aktualita
V poslední době se na internetu objevily zprávy citující prý dobře informované zdroje, které slibovaly příchod levnějších konzolí Xbox One v ceně 399 USD. Zástupce Microsoftu však uvedl věc na pravou míru.reklama
Aaron Greenberg (šéf skupiny of Staff for Devices and Studios) ve svém blogu uvedl, že Microsoft opravdu nechystá žádný Xbox One bez mechaniky Blu-ray, který by byl k dispozici za stejnou cenu, na níž začínala prodej konkurenční konzole Sony PlayStation 4. Šlo by tak o 399 dolarů nebo stejně tolik euro.

Minulý týden přitom zprávy citující "spolehlivý zdroj" hovořily o tom, že se na trh letos chystá odlehčená verze Xbox One, s níž by Microsoft zaútočil na Sony a její PlayStation 4. Microsoft prý o ní již informoval herní vývojáře a vydavatele a vedle toho se objevily i zprávy o bílé verzi Xbox One s 1TB diskem, která má být chystána rovněž na tento rok. Otázkou je, zda to není jedna a ta samá verze.

Mohlo by se tedy zdát, že se levnější konzole Xbox One nedočkáme, i když Greenberg popřel pouze to, že se chystá Xbox s cenou 399 USD. To však neznamená, že Microsoft nepřipravuje bílý model bez mechaniky a s 1TB diskem, který bude prodáván za ne přesně 399 USD, ale podobnou částku. Nicméně, jak Greenberg uvedl ve svém tweetu, nemůžeme věřit všemu, co se objeví na internetu.

Zdroj: Tom's Hardware
Nejpopulárnější herní konzole
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek