www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft MSN: portál v novém kabátě

Microsoft MSN: portál v novém kabátě
, , aktualita
Microsoft představuje kompletně přepracovaný vzhled i layout svého portálu MSN.com. Jedná se o mix zpravodajství a cloudových služeb Microsoftu. Zatím je nový portál k dispozici na speciální adrese, která je dostupná již nyní.reklama
Pokud navštívíte portál MSN.com již nyní, možná budete překvapeni. Jedná se totiž o náhled nového, respektive kompletně přepracovaného portálu Microsoftu. Stránka je informativní, ale dostatečně aktivní, obsahuje spoustu nových a vylepšených sekcí a kategorií, no a v neposlední řadě obsahuje panel odkazů na většinu cloudových služeb Microsoftu.

Na první pohled vypadá titulní stránka MSN.com velmi podobně, jako Windows. Zároveň je umožněno většinu obsahu přizpůsobit tomu, co nás zajímá a jaké informace chceme na titulní straně rádoby domovské stránky najít.

Microsoft za tímto účelem uzavřel spolupráci s několika subjekty, jako je např. New York Times, Conde Nast nebo AOL. Zpravodajství na tomto novém portálu bude tedy zřejmě opravdu rychlé a věcné.

Na titulní straně nemůžeme přehlédnout již výše zmíněný panel s online službami Microsoftu. Jedním kliknutím se tak dostaneme ke svým poznámkám v OneNote, zkontrolujeme emaily, přistoupíme k cloudovému úložišti OneDrive, případně přejdeme na mapy, Skype či sociální sítě.

Nechybí ani vyhledávací okno, které nás po zadání fráze k vyhledání přesměruje na stránku s výsledky vyhledávače Bing.

Kromě již zmíněných služeb a sekcí můžeme nalézt i další utility, jako např. nákupní seznam nebo prohlížeč lidského těla 3D. K tomu všemu se většina personalizovaného obsahu bude synchronizovat napříč zařízeními a platformami - Microsoft plánuje připravit některé své aplikace i pro Android nebo iOS – např. Food & Drink, Sports, a podobně. Své oblíbené recepty tedy uvidíte i na svém chytrém telefonu či tabletu, a to bez ohledu na to, jakou značku a systém máte.

Obě verze (původní i náhled nové) zřejmě ještě budou chvíli fungovat nezávisle na sobě. Microsoft zatím neřekl, kdy plánuje starou verzi kompletně nahradit tou novou, ale víme, že aplikace pro Android a iOS mají být připraveny během několika měsíců.

Zdroj: Engadget
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Dnes,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře