www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft na příští rok připravuje dvě velké aktualizace W10

Microsoft na příští rok připravuje dvě velké aktualizace W10
, , aktualita
Microsoft teprve před několika dny vypustil do světa letošní velkou aktualizaci známou jako Anniversary Update. Někteří na ni stále ještě čekají, přičemž Microsoft si už pomalu chystá další. Mluvit můžeme o aktualizacích Redstone 2 a 3.



reklama
Anniversary Update pro Windows 10 dorazil minulý týden v úterý, což je den, kdy Microsoft obvykle vydává záplaty pro své systémy (tzv. Patch Tuesday). Nicméně ještě zdaleka ne všichni mají tuto aktualizaci k dispozici ve službě Windows Update, takže pokud se jí z nějakého důvodu nemůžete dočkat., je možné na nejnovější verzi Windows 10 přejít i jinak.





Nathan Mercer z Microsoftu oznámil, že Anniversary Update bude v letošním roce poslední velká aktualizace a že v příštím roce nás čekají další dvě, které si můžeme zatím pojmenovat jako Redstone 2 a Redstone 3. Microsoft nám o nich zatím neprozradil nic moc konkrétního, což je pochopitelné, když máme teprve srpen 2016, ale něco se přeci jen dozvíme.

Co se týče Redstone 2, pak ten by měl být spojen s nástupem nových zařízení Surface Pro a Surface Book. Microsoft už má první pracovní verze systému s Redstone 2, které budou moci zájemci testovat. Mluví se také o tom, že Redstone 2 bude z dvojice updatů ten významnější. Nic konkrétního o Redstone 3 jsme se ale už nedozvěděli.

Microsoft vypustil Windows 10 v loňském červenci pod kódovým označením Threshold 1, po čemž ještě loni v listopadu přišel Threshold 2. Anniversary Update jako Redstone 1 přišel nyní jako druhá velká aktualizace a nyní to vypadá, že Microsoft se rozhodl systém vylepšovat dvakrát za rok.

Zdroj: The Verge
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře